قرار است فردا در اصفهان به همراه تیمم باشم اما این حضور برای دیدار مقابل ذوب آهن است، نه برای حضور در تیم سپاهان، این صحبتها شایعه است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار است فردا در اصفهان به همراه تیمم باشم اما این حضور برای دیدار مقابل ذوب آهن است، نه برای حضور در تیم سپاهان، این صحبتها شایعه است.


برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی فردا مقابل ذوب آهن اصفهان در جام حذفی گفت: بعد از شهر آورد برای بازی برابر ذوب‌آهن تمرکز کرده ایم، فردا در شرایطی مقابل هم قرار می‌گیریم که هر دو تیم بهترین فوتبال را ارائه می‌دهند ذوب‌آهن تیم خوبی است ولی ما هم در لیگ و ورزشگاه آزادی هم بازی عالی مقابل این تیم ارائه دادیم.

وی در ادامه افزود: طبیعی است که بازی فردای ما مقابل ذوب‌آهن حساس است زیرا کوچک‌ترین اشتباه باعث حذف شدن پرسپولیس از جام حذفی خواهد شد ذوب‌آهن تیم با انگیزه ای است ،و در مسابقه با آنها سوشا مکانی و مهدی طارمی را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم و حتی وضعیت احمد نوراللهی و رامین رضائیان هم مشخص نیست. بابک حاتمی و اومانیا هم مصدوم هستند.

برانکو درباره ی درگیری لفظی کی‌روش و دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: این بحث را دنبال نکردم ولی شنیده ام درگیری به وجود آمده ولی نمی دانم چه اتفاقی افتاده که این بحث‌ها به وجود آمده است. در جایگاهی نیستم که بدانم حق با چه کسی است. چون علت اختلاف و شروع آن را نمی دانم، نمی‌توانم نظری بدهم.

برانکو در پایان خاطرنشان کرد:شاید به خاطر ارتباط خوبم با مدیرعامل سپاهان شایعه حضورم در این تیم ایجاد شده است، اما با پرسپولیس قرارداد دارم و به قراردادم متعهد هستم، و بهتر است بگویم هیچ‌کس برای پیوستنم به سپاهان تلاش نکرده است و تماسی هم در این خصوص نداشته ام.