وقتی هنوز تکلیف کواچ را مشخص نکردیم نمی توانیم درباره قطعیت همکاری با گزینه جدید صحبت کنیم.

رییس فدراسیون والیبال گفت: وقتی هنوز تکلیف کواچ را مشخص نکردیم نمی توانیم درباره قطعیت همکاری با گزینه جدید صحبت کنیم.


محمدرضا داورزنی با بیان این مطلب افزود: شرایط کنونی به گونه ای است که هر کسی برای خودش نامی را مطرح کرده و می‌گوید این فرد گزینه اصلی فدراسیون برای هدایت تیم ملی والیبال است در صورتی‌که این درست نیست.

وی گفت: متاسفانه برخی دنبال این هستند تا با بیان اسامی مختلف به اهدافشان برسند مثلا در برخی فهرستهای ارائه شده نام بروتو سرمربی اسبق تیم ملی ایتالیا نیز دیده می‌شود در صورتی‌که معتقدم وی اگر کارش خوب بود کنار گذاشته نمی‌شد.

رییس فدراسیون والیبال در ادامه افزود: خیلی از مربیان مطرح جهان پیغام داده‌اند که می‌خواهند با تیم ملی والیبال ایران همکاری داشته باشند اما تا زمانی که تکلیف همکاری‌مان با اسلوبودان کواچ را مشخص نکنیم، نمی‌توانیم با گزینه جدید وارد مذاکره شویم.

داورزنی گفت: برای ادامه دادن و یا قطع همکاری با کواچ جلسات زیادی را با کارشناسان مختلف و خودش تشکیل دادیم و برای رسیدن به نتیجه نهایی در حال بررسی موارد مطرح شده هستیم. نباید در تصمیم‌گیری عجله کرد امیدوارم تا هفته آینده به جمع‌بندی کلی دست پیدا کنیم.

وی افزود: باید بگویم منظور از قطعی شدن وضعیت سکاندار تیم ملی والیبال یعنی با کواچ به طور رسمی قرارداد همکاری را فسخ و با گزینه جدید باز هم به صورت قانونی قرارداد ببندیم، نه این‌که براساس شنیده‌ها استناد کرد که فدراسیون می‌خواهد با فلان گزینه خاص وارد مذاکره شود.