هفته چهارم دور گروهی فوتبال لیگ قهرمانان اروپا دیشب در مناطق مختلف اورپا پیگیری شد.

هفته چهارم دور گروهی فوتبال لیگ قهرمانان اروپا دیشب در مناطق مختلف اورپا پیگیری شد.


در آغاز هفته چهارم لیگ قهرمانان فوتبال اروپا بامداد امروز از بازیهای گروه یک تیم رئال مادرید اسپانیا در سانتیاگو برنابئو با تک گل دقیقه 35 ناچو پاری سن ژرمن فرانسه را شکست داد و شاختار دونتسک اوکراین 4 بر صفر مالموسوئد را برد در جدول رئال مادرید در فاصله دو هفته تا پایان مرحله گروهی با 10 امتیاز صعود کرد و پاری سن ژرمن با 7 امتیازدوم است.

از گروه 2 ، منچستریونایتد انگلیس در اولدترافورد با گل دقیقه 79 وین رونی یک برصفر از سد زسکامسکو روسیه گذشت و آیندهوون هلند 2 بر صفر وولفسبورگ آلمان را مغلوب کرد.

در این گروه منچستریونایتد با 7 امتیاز ، آیندهوون و وولفسبورگ با 6 و زسکا با 4 امتیاز اول تا چهارمند.

در سایر مسابقات مهم در گروه 4 بورسیامونشن گلادباخ آلمان و یوونتوس ایتالیا به تساوی یک یک رضایت دادند و سویای اسپانیا 3 بر یک به منچسترسیتی انگلیس باخت تا من سیتی نیز با 9 امتیاز راهی دور یک هشتم پایانی شود و یوونتوس با 8 امتیاز و سویا 3 امتیاز دوم و سومند.


در ادامه دیدارهای این هفته امشب در گروه 5 بارسلونا تیم 7 امتیازی و صدرنشین این گروه که مدافع عنوان قهرمانی این رقابتها هم هست با باته بوریسوف بلاروس روبرو می شود و تیم قعرنشین و 2 امتیازی رم از بایرلورکوزن 4 امتیازی پذیرایی می کند.

در گروه 6 ،‌ بایرن مونیخ با آرسنال و المپیاکو یونان با دینامو زاگرب کرواسی دیدار می کنند.

در جدول تیمهای بایرن مونیخ و المپیاکو با 6 امتیاز اول و دوم هستند و تیم های 3 امتیازی دینامو زاگرب و آرسنال در رده های سوم و چهارم جای دارند.

در گروه 7 ، تیم بحران زده 4 امتیازی و رده سومی با دینامو کیف اوکراین که با 5 امتیاز در رده دوم جدول جای دارد مسابقه می دهد.

در این گروه پورتو با 7 امتیاز در صدر است.

در گروه 8 ، المپیک لیون فرانسه با زنیت سن پترزبورگ روسیه و خنت بلژیک با والنسیا اسپانیا دیدار می کنند.

در جدول گروه 8 - زنیت با 9 امتیاز در صدر تثبیت شد و تیم های والنسیا با 6 و المپیک لیون و خنت با یک امتیاز دوم تا چهارم هستند.

از هر گروه دو تیم به دور حذفی صعود می کند و تیم های سوم به دور حذفی لیگ اروپا راه پیدا می کنند.