ملی پوشان فوتبال ایران عصر امروز به وقت محلی دومین جلسه تمرینی را برگزار کردند.

آفتاب تند گوام در دومین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال باعث شده بود تا با نظر کادر فنی، بازیکنان با استفاده از واکس زیر چشم شان را سیاه کنند تا از انعکاس آفتاب در چشمشان تا حد زیادی گرفته شود.


ملی پوشان فوتبال ایران که برای برگزاری ششمین دیدار خود در رقابتهای انتخابی جام جهانی و جام ملتهای آسیا در گوام به سر می برند، عصر امروز به وقت محلی دومین جلسه تمرینی را برگزار کردند.

بازیکنان تیم ملی پس از صرف ناهار در هتل محل اقامت و استراحتی کوتاه ساعت 15 به محل برگزاری بازی سه شنبه رفتند و در این زمین تمرین به مدت 90 دقیقه تمرین کردند.

این تمرین مانند تمرین روز قبل در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه برگزار شد. آفتاب تند گوام هم باعث شده بود تا با نظر کادر فنی، بازیکنان با استفاده از واکس زیر چشم شان را سیاه کنند تا از انعکاس آفتاب در چشمشان تا حد زیادی گرفته شود. کارلوس کی روش نیز برای جلوگیری از انعکاس آفتاب از این راهکار بهره برد.

کی روش پس از گرم کردن بازیکنان، برنامه ویژه ای با توجه به برگزاری بازی روی چمن مصنوعی در تمرین تدارک دید و راههای انجام بازی بهتر بر روی زمین چمن مصنوعی را به بازیکنان دیکته کرد. او قبل از تمرین دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.

کارهای تاکتیکی مدنظر سرمربی تیم ملی با نظارت دقیق او و کمک دستیارانش انجام گرفت تا بازیکنان 48 ساعت تا پیش از دیدار برابر گوام به آمادگی بیشتر برسند.

پس از پایان این تمرین، ملی پوشان به استخر آب یخ رفتند تا خستگی این تمرین از بدنهایشان خارج شود.

مسوولان گوامی برگزاری بازی سه شنبه نیز با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری بازی در حال ایجاد شرایط بهتر هستند. بخشی از سکوهای سیمانی که محل ورود دو تیم است به رنگ زرد در آمده و مکان هر یک از مهمانان ویژه این بازی هم روی نیمکتهای فلزی مشخص شده است.

ناظر این بازی هم امروز در اواخر تمرین به زمین بازی آمد و دقایقی با افشین پیروانی، مدیر تیم ملی به گفتگو پرداخت.

هوای امروز گوام حین برگزاری تمرین متغیر بود. در ابتدای تمرین، آفتاب تندی در آسمان گوام دیده می شد. پس از دقایقی بارش بارانی تند آغاز شد و پس از آن رنگین کمان زیبایی بر فراز آسمان این شهر به وجود آمد. در اواخر تمرین هم باد خنکی وزیدن گرفت.

سازمانهای جهانی هواشناسی پیش بینی کرده اند که همزمان با برگزاری دیدار سه شنبه دمای هوا در گوام به 31 درجه سانتیگراد می رسد.

بازی تیم ملی کشورمان مقابل گوام سه شنبه ساعت 9 صبح به وقت تهران برگزار می شود.