مثلث آنلاین: براساس اطلاعات خبرنگار مثلث آنلاین، تیمی از جداشدگان دولت سابق با تشکیل کمپینی برای انتخابات مجلس آماده می شوند.

به گزارش مثلث آنلاین، در ماه‌های باقی‌مانده تا انتخابات مجلس دهم، این اسامی نیستند که اهمیت پیدا می‌کنند. به طور معمول فضای سیاسی در چنین فاصله زمانی مشغول گرفتن آرایش‌های انتخاباتی است. محمود احمدی‌نژاد به عنوان فردی که هشت سال در راس دولت جمهوری اسلامی قرار داشت، به طور طبیعی هواداران و همچنین نیروهایی دارد که تمایل زیادی به بازگشت به قدرت دارند. اما براساس اخباری که خبرنگار مثلث به آورده است، بخشی از یاران سابق رئیس دولت نهم و دهم کمپینی تشکیل دادند تا با استفاده از برند حضورشان در دولت احمدی‌نژاد (خصوصا دولت اول) به مجلس راه پیدا کنند.
عموم این افراد کسانی هستند که به صورت رسمی و یا در برخی موارد غیررسمی جدایی خود را از احمدی‌نژاد اعلام کردند. مبنای اختلاف هم نزدیکی مشایی و احمدی‌نژاد در این افراد بود. این جمع که تحلیلشان بر این پایه استوار است که احمدی‌نژاد بدون مشایی همچنان «احمدی‌نژاد خوب» است، قصد دارند تا از شاخص مخالفت با مشایی استفاده کرده و خود را به صندلی‌های سبز مجلس برسانند.
براساس اطلاعات مثلث آنلاین، این کمپین هنوز مشغول تصمیم‌گیری درباره حوزه‌های انتخابیه است. برخی معتقد به حضور پرقدرت در لیست تهران هستند، اما عده‌ای مخالفند و معتقدند به دلیلی شناخته شده بودن، می‌توانند از حوزه‌های محل زادگاهشان راحت‌تر به مجلس بروند.
اما نکته مهمتر این است که تیم اصلی و نزدیک به احمدی‌نژاد و مشایی از این اتفاق ناخرسند نیست. نزدیکان دولت سابق فکر می‌کنند در صورتی که این افراد بتوانند وارد مجلس شوند، راحت‌تر می شود با آنها کار کرد تا افرادی چون رسایی و جبهه پایداری، چراکه به هرحال پیوند‌های زیادی از گذشته همچنان میان آنها باقی است.