نیمه دوم دیدار تیم های فوتبال گوام و ایران با نتیجه ۶ بر ۰ به سود کشورمان درجریان است.

نیمه دوم دیدار تیم های فوتبال گوام و ایران با نتیجه ۶ بر ۰ به سود کشورمان درجریان است.


پاس رو به جلوی رامین رضاییان در دقیقه 33 مسابقه یک فرصت گلزنی دیگر را برای ایران فراهم کرد که مدافعان تیم ملی فوتبال گوام با دخالت خود مانع از روند گلزنی ملی‌پوشان کشورمان شدند.

اشکان دژاگه در دقیقه 24 مسابقه نخستین کارت زرد این دیدار را از هو وای سینگ داور کنگ کنکی مسابقه دریافت کرد، دژاگه با این اخطار 2 اخطاره شد و بازی با تیم ملی فوتبال هند را از دست داد.

رامین رضاییان در دقیقه 36 بازی با سانتر عرضی از سمت راست زمین مسابقه کریم انصاری فرد را در موقعیت گلزنی قرار داد که شوت مهاجم شماره 10 ملی‌پوش کشورمان به دیرک عمودی دروازه گوام برخورد کرد و این فرصت گلزنی هم از دست رفت.

نخستین کرنر تیم ملی فوتبال گوام در دقیقه 38 از سمت چپ زمین ایران بر روی دروازه بیرانوند ارسال شد و مدافعان کشورمان مانع ایجاد موقعیت گلزنی حریف شدند.

طارمی در دقیقه 41 مسابقه صاحب موقعیت شوت‌زنی از پشت محوطه جریمه تیم گوام شد که این موقعیت هم با واکنش دروازه‌بان حریف، برگشت داده شد.مسعود شجاعی در دقیقه 45 مسابقه با صلاحدید کی‌روش برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان آمد.

هو وای سونگ داور این دیدار در پایان وقت‌های قانونی مسابقه 3 دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان با لباس‌های یکدست سفید برابر تیم گوام که با لباس‌های قرمز و سورمه‌ای در این دیدار حاضر شدند صف‌آرایی کردند.

علیرضا بیرانوند، عزت الله پورقاز، مهدی طارمی، کمال کامیابی نیا، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، کریم انصاری فرد، آندارنیک تیموریان، اشکان دژاگه، مهدی ترابی در ترکیب ابتدایی کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران قرار گرفتند و مقابل تیم ملی فوتبال گوام به میدان رفتند.

تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از این مسابقه با 11 امتیاز در صدر گروه چهارم رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه و انتخابی جام ملت های آسیا قرار دارد.براساس آخرین رنکینگ فیفا تیم ایران در رده 43 و گوام در رده 155 قرار دارند. تیم گوام در دیدار رفت 0 - 6 مغلوب تیم ایران شد اما در دیدارهای خود که میزبان بوده است نتایج خوبی گرفته است. گوام با هدایت گری وایت مربی انگلیسی خود در زمین خود مقابل هند و ترکمنستان به پیروزی رسیده و برابر عمان به تساوی دست یافته است.

گوام جزیره ای است در اقیانوس آرام غربی با مساحت 541 کیلومتر مربع و جمعیت بیش از 160 هزار نفر و مرکز آن شهر هاگاتینا است و با کشورمان 6 ساعت و 30 دقیقه اختلاف زمان دارد.