از این پس به منظور رشد ورزش بانوان، برخی مسابقات و رویدادهای این بخش را نیز گزارش لحظه‌ای خواهیم کرد.

مدیر رادیو ورزش گفت: از این پس به منظور رشد ورزش بانوان، برخی مسابقات و رویدادهای این بخش را نیز گزارش لحظه‌ای خواهیم کرد.


حمید قاسمی افزود: در نظر داریم دقایقی از رویدادهای مختلف در بخش بانوان را مانند آقایان به صورت لحظه به لحظه گزارش دهیم، تا برای شنونده آن دیدار به طور دقیق تصویرسازی شود.

وی گفت: در گام نخست گزارشگری، تنها براساس کشش و جاذبه کار را ادامه می دهیم اما در مراحل بعدی گزارشگری به بخش‌های وسیع‌تر رویدادها خواهیم پرداخت.

مدیر رادیو ورزش در ادامه افزود: هدف از همکاری کردن با گزارشگران، در پوشش رویدادهای ورزشی این است که بتوانیم در آینده ای نزدیک در این بخش هم به طور تخصصی کار را ادامه دهیم. مخاطبان این گروه بانوان هستند و پرداختن به رشته های مختلف سطح کارشان را بالا خواهد برد.

قاسمی گفت: تاکنون به صورت آزمایشی در برخی‌ها رشته‌ها از جمله هندبال، والیبال وفوتسال بازی‌های بانوان را گزارش کرده‌ایم. از این پس می خواهیم به منظور این که بانوان شنونده در جریان ظرافت‌های خاص و بحث‌های تخصصی یک دیدار قرار بگیرند آن رویداد مربوط را به صورت تخصصی پوشش دهیم.

وی افزود: علاوه بر موارد فوق می خواهیم با برنامه‌ریزی‌های گسترده از طرق مختلف، روی سواد مخاطبان تاکید داشته باشیم و از این طریق اطلاعات تخصصی آن‌ها را بالا ببریم تا بتوانند در انتخاب رشته‌های ورزشی حتی برای سرگرمی و یا سلامت موفق عمل کنند.