وین رونی مهاجم منچستر یونایتد معتقد است این تیم فصل آینده در کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس به موفقیت خواهد رسید.

وین رونی مهاجم منچستر یونایتد معتقد است این تیم فصل آینده در کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس به موفقیت خواهد رسید.فان خال ژوئیه سال گذشته پا به اولدترافورد گذاشت و هدف از این حضور ، قهرمانی یونایتدها در لیگ برتر بود اما در نهایت این تیم به جایگاه چهارم جدول رده بندی بسنده کرد.

منچستر یونایتد که این فصل بازیکنان جدیدی مانند آنخل دی ماریا ، آندر هررا ، لوک شاو ، مارکوس روخو و دیلی بلایند را به خدمت گرفت در پایان فصل 17 امتیاز کمتر از چلسی قهرمان کسب کرد. با این حال رونی تاکید دارد با توجه به شروع نه چندان خوب منچستر یونایتد در لیگ برتر، این فاصله چندان زیاد نیست.
رونی در این باره خاطر نشان کرد : «من معتقدم که ما به چلسی نزدیک هستیم. ما از 10 ، 11 بازی نخست سیزده امتیاز کسب کرده بودیم. وقتی بازی های پس از آن دوران تا پایان مسابقات را در نظر بگیرید می بینید که شاید ما به اندازه دیگران امتیاز کسب کرده ایم».
مهاجم ملی پوش منچستر یونایتد افزود : «به نظر من ، ما به آنها نزدیک هستیم و تردیدی در این باره وجود ندارد.می توانید عملکرد ما را ببینید. ما تیمی هستیم که از حریف پیش می افتیم ، مالکیت توپ را در اختیار داریم و تنها باید از فرصت ها استفاده کنیم».
وی افزود : «در بازی با چلسی ، اگر من با پای چپ در آن موقعیت گلزنی کرده بودم ، شرایط بازی کاملا تغییر می کرد و ممکن بود فشار روی آنها بیشتر شود و در نهایت می توانستیم بسیار بیشتر به آنها نزدیک شویم».
رونی در پایان خاطر نشان کرد : «من و دیگر بازیکنان به همراه سرمربی همگی بر این باور هستیم که ما به صدر جدول نزدیک هستیم و اطمینان دارم که با اضافه شدن یکی دو بازیکن دیگر به تیم در تابستان ، برای رسیدن به قهرمانی فرصت مناسبی خواهیم داشت».