تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در حالی امروز برگزار شد که چند بازیکن این تیم با همدیگر درگیر شدند.

تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در حالی امروز برگزار شد که چند بازیکن این تیم با همدیگر درگیر شدند.

تمرین امروز دوشنبه تیم فوتبال تراکتورسازی تحت تاثیر حضور تماشاگران و حمایت آنها از تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی این تیم برگزار شد. درحالیکه در روزهای گذشته صحبت مذاکره باشگاه با مربیانی چون امیر قلعه‌نویی و رسول خطیبی رسانه‌ای شده بود، هواداران تراکتورسازی با حضور در محل تمرین این تیم، علیه قلعه‌نویی و سعید عباسی مدیرعامل باشگاه شعار دادند.

حاشیه تمرین امروز به این موضوع ختم نشد و درحالیکه تونی اولیویرا هم تمرین شاگردانش را زیرنظر داشت، چهار بازیکن تراکتورسازی با هم درگیر شدند. حمزه یونس بازیکن تونسی تراکتورسازی با علی حمودی و آیان رمسی با شجاع خلیل‌زاده برای لحظاتی با هم درگیری پیدا کردند.

این درگیری‌ها در پایان تمرین هم ادامه یافت؛ جایی که محمد ایران‌پوریان یکی از بازیکنان تراکتورسازی هم با تونی اولیویرا درگیری لفظی پیدا می‌کند. ایران پوریان در رختکن خطاب به سرمربی تیم می‌گوید که اگر قرار است در تراکتورسازی بماند، تمرینات را جدی بگیرد وگرنه با دریافت پولش، از این تیم برود.

ایران پوریان که به صورت غیرمنتظره‌ای تونی را خطاب قرار داده بود، گفت: اگر مشکل شما پول است، بروید از باشگاه بگیرید و دیگر تمرین را به هرج و مرج نکشید. تیم به خاطر پول شما به هم ریخته است.

در حال حاضر در باشگاه تراکتورسازی برای حل این مشکلات و رسیدگی به درگیری‌های امروز جلسه‌ای تشکیل شده است.