بعد از انجام مراحل اداری و ثبت اسناد مالکیتی خودروها به این بازیکنان تحویل داده شد.

مدیر فروش شرکت مدیران خودرو گفت:دو خودرو mvm315 که درحاشیه بازی استقلال و پرسپولیس به این بازیکنان به صورت نمادین اهدا شده بود بعد از انجام مراحل اداری و ثبت اسناد مالکیتی خودروها به این بازیکنان تحویل داده شد.

امیرحسن امیری با اعلام این خبر اضافه کرد: طی نظرسنجی انجام شده توسط شرکت مدیران خودرو در سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران، میلاد فخرالدینی از باشگاه استقلال و مهدی طارمی از باشگاه پرسپولیس به عنوان بهترین بازیکنان این دو تیم از سوی هواداران انتخاب شدند.

مدیر فروش مدیران خودرو، با اشاره به اینکه اقدام اخیر شرکت مدیران خودرو با هدف تجلیل از ورزشکاران برتر دو باشگاه پرطرفدار کشور صورت گرفته است، افزود: بر این اساس این نظر سنجی، مهدی طارمی با ۶۷ درصد آرا به عنوان بهترین بازیکن پرسپولیس و میلاد شیخ فخرالدینی با کسب ۳۳ درصد آرا به عنوان بهترین بازیکن استقلال برگزیده شدند.

امیری افزود: دو دستگاه MVM 315 NEW به رنگ‌های قرمز و آبی به عنوان جایزه به بهترین بازیکنان سرخابی‌ها اهدا شد.

وی در ادامه از رونمایی از دو محصول جدید ام‌وی‌ام طی سال جاری خبر داد و گفت: یکی از این محصولات، خودروی سواری با قیمت کمتر از 30 میلیون تومان و خودروی دیگر نیز یک شاسی بلند با قیمت کمتر از 100 میلیون تومان خواهد بود.

به گفته امیری، از سال آینده یکی از این محصولات جدید سهم 30 درصدی در تولیدات شرکت مدیران خودرو خواهد داشت و برای خودروی دیگر نیز سهم 15 درصدی پیش‌بینی شده است.

مدیر فروش مدیران خودرو با اشاره به برنامه تولید 100 هزار دستگاه خودرو طی سال جاری توسط این شرکت گفت: طی سال گذشته، برنامه تولید 50 هزار دستگاه خودرو را داشتیم که حدود 80 درصد آن محقق شد.

وی در پاسخ به این سئوال که خودروسازان داخلی شما را به عنوان یک تهدید در عرضه خودروهای چینی تلقی می‌کنند، آیا شما نیز آنها را یک تهدید برای خود می‌دانید؟ گفت: ما آنها را تهدید نمی‌دانیم، بلکه آغاز تولید خودروهای چینی توسط خودروسازان بزرگ را به منزله یک فرصت برای خود به حساب می‌آوریم زیرا باعث می‌شود بازار رقابتی‌تر شود.

مدیر فروش مدیران خودرو تصریح کرد: ورود خودروسازان داخلی به تولید خودروهای چینی، کار فروش را برای ما سخت‌تر می‌کند، ولی باز هم در بازار رقابتی خودرو با اعمال روش‌های جدید فروش و تبلیغات، به توسعه خدمات پس از فروش و عرضه محصولاتمان خواهیم پرداخت.