با نظرسنجی هایی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) برگزار شد، لیگ برتر فوتبال ما بالاتر از لیگ ژاپن قرار دارد.

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال در مراسم تجلیل از کاپیتان سایپا گفت: با نظرسنجی هایی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) برگزار شد، لیگ برتر فوتبال ما بالاتر از لیگ ژاپن قرار دارد.


مهدی تاج در مراسم تجلیل از کاپیتان سایپا در دیدار تیم های سایپا و استقلال خوزستان گفت: خوشبختانه با توجه به پیشرفت لیگ برتر فوتبال ایران و برنامه ریزی ها با اعلام مسئولان ای اف سی لیگ برتر فوتبال ما بالاتر از لیگ ژاپن قرار دارد که مهمترین دستاورد آن معرفی بازیکنان جوان و مستعد به تیم های ملی کشورمان است.

وی افزود: تجلیل از بازیکنی چون صادقی کاپیتان تیم فوتبال سایپا که 400 بازی را تنها برای یک تیم انجام داده است نشان دهنده صلابت و زندگی سالم این فوتبالیست است درست است، مراسم تجلیل از وی را باشگاه سایپا برگزار کرد اما وظیفه ما بود تا در دیدار سایپا و استقلال اهواز حضور داشته باشیم و قدردان زحمات این بازیکن باشیم.

تاج در پایان گفت: هدف ما برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال با نظم است. تعطیلی 13 روزه این رقابت ها به دلیل برگزاری اردوی تدارکاتی تیم فوتبال امید بود که از قبل هم تنظیم شده بود زیرا وظیفه ما کمکم به تیم فوتبال امید است تا این تیم بتواند از سد نرفتن بیش از 40 سال به المپیک عبور کند و امیدواریم شاهد حضور ملی پوشان امید در رقابتهای المپیک ریو باشیم.