سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با استعفای اعضای هیات مدیره باشگاه، خیلی​ها که منتظر هستند باشگاه ما ضربه بخورد، شروع به شایعه پراکنی می​کنند و این موجب ضربه خوردن باشگاه خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با استعفای اعضای هیات مدیره باشگاه، خیلی​ها که منتظر هستند باشگاه ما ضربه بخورد، شروع به شایعه پراکنی می​کنند و این موجب ضربه خوردن باشگاه خواهد شد.

حسین ابن​قاسم درباره استعفای اعضای هیات مدیره این باشگاه، اظهار کرد: صیادنژاد، دهکردی و فرهادزاده به خاطر مشکلاتی که وجود دارد، استعفا دادند و روز گذشته (یکشنبه) هم به باشگاه نیامدند. در هر صورت این استعفاها به ضرر باشگاه است و خیلی​ها هم که منتظر هستند باشگاه ما ضربه بخورد، شروع به شایعه پراکنی می​کنند و طبیعی است که باشگاه متضرر خواهد شد.

وی در ادامه درباره زمان بازگشت اسکوچیچ به ایران و آغاز تمرینات این تیم، گفت:‌ هنوز زمان برگشت اسکوچیچ به ایران مشخص نیست ولی با توجه به این‌که تمرینات ما از 27 خردادماه آغاز می​شود، او نهایتا یک هفته قبل از شروع تمرینات به ایران می​آید. از شروع تمرینات‌مان که در اهواز است تا یک هفته مانده به آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر، هفت بازی تدارکاتی برای تیم پیش​بینی شده است.

سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان همچنین با ابراز ناراحتی از شایعه​های مبنی بر حضور اسکوچیچ در ایران و دعوت قلعه​نویی از وی، گفت: متاسفانه عدهای مغرضانه این شایعات را پراکنده می‌کنند. حتی مدتی پیش نیز لیست مازاد و درخواستی اسکوچیچ اعلام شد در حالی که اشتباه بود و چنین لیستی در کار نبود. به هر حال نمی​دانم جریان چیست و چرا این کارها را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: درباره خبر مربوط به این میهمانی هم باید بگویم، زمانی که قرار بود ما برای بازی با ملوان به تهران برویم، اسکوچیچ یک روز قبل از پرواز تیم، به تهران رفت و مهمان قلعه​نویی بود و سپس صبح روز بعد که ما به فرودگاه تهران رسیدیم و می​خواستیم به انزلی برویم او نیز به فرودگاه آمد و همراه با تیم به انزلی رفتیم. این موضوع مربوط به آن زمان می​شود و کسی که این خبر را اکنون منتشر می‌کند یا خواب است یا مغرضانه کار می​کند. آن‌ها به این صورت می​خواهند برای تیم ما مشکل درست کنند.

وی از توافق نهایی باشگاه با سه بازیکن خارجی این تیم خبر داد و عنوان کرد: با چاگو، مساریج و نانگ به توافق نهایی رسیدیم. این بازیکنان مورد نیاز اسکوچیچ بودند و به درخواست خود وی نیز در این‌جا ماندند. نانگ نیم‌فصل دوم به تیم ما اضافه شد و توانست 9 گل برای ما به ثمر برساند که آمار خوبی بود.