در ملاقات با پورحیدری به وی گفتم برای بدست آوردن مجدد سلامتیش از فوتبال برود .

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در ملاقات با پورحیدری به وی گفتم برای بدست آوردن مجدد سلامتیش از فوتبال برود .

به گزارش علی پروین در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: خوشبختانه وضعیت جسمانی پورحیدری خوب بود و در ملاقاتی که با وی داشتم متوجه شدم که نسبت به روزهای پیش شرایط بهتری دارد هرچند که این اتفاق برای وی عاملی دارد به نام فوتبال چرا که استرس زیاد در فوتبال باعث می شود که پیشکسوتان فوتبال ما چنین مشکلاتی پیدا کنند.
وی در ادامه گفت: زمانیکه از فوتبال رفتم بهترین تصمیم ممکن را گرفتم چرا که الان نه استرسی دارم و نه فشاری به من وارد می شود متاسفانه در فوتبال ما شرایط به گونه ای است که مربیان و به ویژه پیشکسوتان استرس زیادی را تحمل می کنند.
پروین در رابطه با بیماری که خودش هم داشت و چند روزی هم در بیمارستان بستری بود گفت: خوشبختانه آلان وضعیت بهتری دارم و با سفارش پزشکان مراعات خیلی از مسائل را می کنم و آلان در شرایط بهتری هستم .
پروین گفت: با پور حیدری خاطرات زیادی دارم چرا که نزدیک به 40 بازی در کنار یکدیگر بودیم و فوتبال بازی می کردیم هر چند که به هیچ عنوان دلم برای بازگشت به فوتبال تنگ نشده است و به منصور هم تاکید کردم برای بهتر شدن شرایطش پس از ترخیص از بیمارستان برای همیشه از فوتبال برود .