عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید از عملکرد سرمربی سرخ‌پوشان رضایت دارد و معتقد است حضور او در پرسپولیس مثبت بوده است.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید از عملکرد سرمربی سرخ‌پوشان رضایت دارد و معتقد است حضور او در پرسپولیس مثبت بوده است.

حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه بازدید وزیر ورزش و جوانان از تمرین تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: جای خوشحالی است که وزیر ورزش و جوانان از تمرین پرسپولیس دیدن می‌کند. خوشبختانه آقای وزیر از شرایط پرسپولیس اعلام رضایت کرده است و ما هم تلاش می‌کنیم تا روز به روز پرسپولیس شرایط بهتری را پیدا کند.

او ادامه داد: ما از وضعیت کادر فنی و بازیکنان در حال حاضر رضایت داریم و این حق پرسپولیس است که بهتر شود. ما تلاش می‌کنیم تا نتیجه مناسبی به دست بیاوریم و به رده‌های بالای جدول رده‌بندی صعود کنیم و نظر تماشاگران را جلب کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط جذب بازیکن در این تیم نیز گفت: این بحث کاملا در اختیار کادر فنی است و این موضوع را به آن‌ها سپرده‌ایم تا برانکو و همکارانش در این مورد تصمیم‌گیری کنند. برنامه‌ریزی‌هایی نیز در این زمینه انجام شده و قرار است کادر فنی نظرات خود را به هیات مدیره اعلام کنند.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم شاهد یک تیم مقتدر و توانمند در لیگ باشیم تا بتوانیم نظر تماشاگران را جلب کنیم.

گرشاسبی در پاسخ به سوالی در مورد حضورش در جلسات هیات مدیره پرسپولیس نیز گفت: من تقریبا در تمامی جلسات حضور پیدا می‌کنم و فقط یک جلسه هیات مدیره به حد نصاب نرسید و در یک جلسه هم به دلیل ماموریت استانی، نتوانستم حضور پیدا کنم.

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد برانکو تمدید خواهد شد یا خیر نیز گفت: صددرصد چنین اتفاقی خواهد افتاد و ما از عملکرد برانکو رضایت داریم و معتقدیم کار او در پرسپولیس مثبت بوده است.