سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان ابومسلم گفت: برای بازی فردا در مقابل استقلال اهواز به دنبال سه امتیاز مسابقه هستیم ولی نباید از نیروی جوانی بازیکنان تیم خوزستانی غافل شویم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان ابومسلم گفت: برای بازی فردا در مقابل استقلال اهواز به دنبال سه امتیاز مسابقه هستیم ولی نباید از نیروی جوانی بازیکنان تیم خوزستانی غافل شویم.
فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از دیدار سیاه جامگان برابر استقلال اهواز گفت: در فصل نقل و انتقالات به دنبال جبران ضعف‌های خود بودیم و با وجود اینکه در دو فاکتور پیدا کردن بازیکن خوب و همچنین بحث مالی دستمان کاملا باز نبود اما توانستیم خریدهای خوبی داشته باشیم و حتی در بحث مالی باشگاه نیز در ورود و خروج بازیکن به نسبت دو به یک سود کردیم. امیدواریم تا با گذشت زمان بهتر از قبل ظاهر شویم.

وی افزود: چندین بار تاکنون گفته ام و باز تکرار می کنم سیاه جامگان در انتهای فصل نتایج بسیار خوبی خواهد گرفت و به هیچ تیمی باج نخواهیم داد. پیشرفت می کنیم و هر روز بهتر از دیروز می شویم. باید شرایط به شکلی پیش برود تا در مقابل حریفان به حداقل 5 موقعیت 100 درصد گل دست یابیم. از بازی مقابل استقلال راضی نبودم و مسئولیت آن بازی را به گردن می‌گیرم.

وی درباره بازیکنان خارجی این تیم گفت: تا ساعت 2 بعد از ظهر روز بازی با استقلال مشخص نبود که ITC این بازیکن صادر می‌شود یا خیر. از طرفی با توجه به محرومیت و مصدومیت شربتی، افشار و مهدی پور دستمان در این پست بسته بود. به مرور قطعا هماهنگی بیشتری ایجاد می شود و شاهد رشد و موفقیت تیم سیاه جامگان خواهیم بود.

کاظمی درباره ادامه فعالیت سیاه جامگان در فصل نقل و انتقالات تصریح کرد: هنوز دو سهمیه آزاد ما خالی مانده ضمن اینکه احمد کامدار هم امروز در اختیار باشگاه گذاشته شد و فردا در لیست 18 نفره ما نخواهد بود. ایگوسکی به احتمال زیاد فردا بازی نمی کند و همچنین رضا عنایتی را در اختیار نداریم. ضمن اینکه در مورد امید سینک هم باید بگویم که بازیکن بسیار توانمند و بااخلاقی است اما با توجه به اینکه در چارچوب فنی من قرار نداشت، جدا خواهد شد.

وی درباره امکانات فوتبال خراسان گفت: نباید فراموش کنیم که عباسی دست تنهاست و گرداندن تیم خصوصی آن هم در سطح نخست فوتبال ایران بسیار سخت است. همه باید کمک کنیم تا وی و تیمش بتوانند به نتیجه خوبی برسند. تا به حال کدام مسئول استان خراسان به این تیم کمک کرده است؟ شاید تاکنون مطالباتم را از این تیم نگرفته باشم ولی ما یک تیم هستیم و تا آخر فصل هم اگر پول نباشد طلب مطالباتمان را نخواهیم کرد. از بازیکنان تیم هم توقع دارم که شرایط را درک کنند.

کاظمی با مقایسه شرایط سیاه جامگان با سایر تیم‌های کشور تاکید کرد: برای مثال تیم ملی نوجوانان کشورمان هم در تهران روی سنگلاخ تمرین می کند. با مسئولین محترم صحبت و تاکید کرده‌ام که فوتبال نیاز به زمین تمرین دارد. کاش بتوانیم با احداث زمین‌های نه چندان گران به رشد و توسعه فوتبال کمک کنیم.
به این ترتیب مهدی شریفی به احتمال فراوان در نیم فصل دوم برای تراکتورسازی توپ می‌زند.

برای دریافت اخبار متنوع به کانال مثلث آنلاین بیایید
...............
https://telegram.me/mosalasonline