سرمربی پرسپولیس گفت: در همه بازی‌ها نشان داده‌ایم که استحقاق قهرمانی را داریم.

سرمربی پرسپولیس گفت: در همه بازی‌ها نشان داده‌ایم که استحقاق قهرمانی را داریم.
برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: خوشحالم برای کسب بردی که استحقاق آن را داشتیم و بازیکنان‌مان بازی بسیار درخشانی را انجام دادند. همچنین خوشحالم که این هواداران امروز برای روحیه دادن به تیم ما به ورزشگاه آمدند و ما را با خوشحالی راهی تعطیلات کردند.

سرمربی پرسپولیس گفت: همین طور سال نوی میلادی را به هموطنانم و تمام مسیحیان ایران و جهان تبریک می‌گویم.

برانکو در ادامه درباره تعطیلات یک ماهه لیگ گفت: هیچ چیزی قشنگ تر از این نیست که تعطیلات سال نو را با یک پیروزی شیرین شروع کنیم و کارمان را با امیدواری بیشتری پس از تعطیلات ادامه دهیم.

وی درباره میزان رضایت از تیمش هم در این بازی گفت: از کل تیم راضی‌ام. ما در تمام بخش‌ها مخصوصا در فاز دفاعی خیلی خوب بودیم و فرصتی به حریف ندادیم. در میانه زمین هم به بازی مسلط بودیم و توپ‌های زیادی از حریف گرفتیم. تنها چیزی که ما کم داریم پاس های همراه با آرامش و دقت است که به مرور این نقص را هم برطرف می‌کنیم.

برانکو ادامه داد: امروز عالی بودیم و قهرمان نیم فصل را شکست دادیم. ما با این پیروزی و بازی خوب نشان دادیم و ثابت کردیم که استحقاق زیادی برای قهرمانی داریم. ما در تمام بازی‌ها عالی بوده‌ایم و محکم و سرعتی کار کرده‌ایم. این برد به ما انگیزه مضاعف و آرامش مضاعف می‌دهد تا با کیفیت بهتری به کار ادامه دهیم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره اینکه آیا تیمش می تواند قهرمان لیگ برتر شود اظهار کرد: بعد از بازی ذوب آهن در دور رفت در حالی که قعر جدول بودیم گفتم که هدف مان قهرمانی است. ما مثل بقیه تیم‌ها حق داریم که برای قهرمانی بجنگیم و در این بازی نشان دادیم که استحقاقش را داریم.

وی درباره اینکه در نیم فصل بازیکنی را به تیمش اضافه خواهد کرد یا نه هم گفت: در حال حاضر به سختی می‌توان کسی را پیدا کرد که تیم را تقویت کند. بازیکنان زیادی در لیگ وجود دارد اما آن ها که کیفیت بسیار بالا دارند قراردادهای سفت و محکمی هم با تیم‌هایشان دارند.

برای دریافت اخبار متنوع به کانال مثلث آنلاین بیایید
...............
https://telegram.me/mosalasonline