کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: تیموریان کاپیتان تیم ملی است و می‌توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: تیموریان کاپیتان تیم ملی است و می‌توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم.

ابراهیم صادقی پس از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سایپا در رقابت‌های جام شهدا که با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع سرخپوشان خاتمه یافت، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور در این تورنمنت برای ما مفید است، چون پیش از آغاز نیم فصل دوم می‌توانیم در شرایط بازی قرار بگیریم.

وی افزود: ما همه زندگی خود و امنیتی که در حال حاضر داریم را مدیون شهدا هستیم و وظیفه داریم با تمام وجود در این رقابت‌ها شرکت کنیم. البته از نظر فوتبالی حضور در این تورنمنت به نفع خودمان نیز است.

کاپیتان سایپا ادامه داد: بازی پرگل و تماشایی بود، به‌طوری‌که هواداران شاهد ۵ گل در این دیدار بودند. در نیمه اول پرسپولیسی‌ها برتری نسبی نسبت به ما داشتند اما در نیمه دوم بیشتر بازی در اختیار ما بود و پرسپولیسی‌ها در ضد حمله به گل رسیدند. به هر حال ما اهداف دیگری از حضور در این تورنمنت داشتیم که خوشبختانه به آن دست پیدا کرده‌ایم. ضمن اینکه برای بازیکنان جوان نیز فرصت بازی پیش آمد.

صادقی در پاسخ به این سوال که قرار بود تیم شما در این رقابت‌ها حضور پیدا نکند، گفت: این سوال را باید از مدیریت باشگاه بپرسید اما تا جایی که می‌دانم از دو هفته پیش می‌دانستیم قرار است در این بازی‌ها حضور پیدا کنیم.

وی در خصوص حضور آندرانیک تیموریان در تیم فوتبال سایپا در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: من نحوه بازی آندو را در هنگامی که جوان‌تر بود، خیلی دوست داشتم. به نظرم خرید خیلی خوبی انجام دادیم. تجربه و مهارت تیموریان می‌تواند به تیم ما کمک زیادی کند. تیموریان کاپیتان تیم ملی است و خودِ من خیلی چیزها می‌توانم از او یاد بگیرم. ما نیز باید در تیم تلاش کنیم تا وی هر چه زودتر با تیم هماهنگ شود.