در نیمه دوم وقت اضافه ایران دو گل از روی دو شوت از را دور دریافت کرد تا کار تیم ملی امید یکسره شود.

دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن از ساعت ۱۷ امروز آغاز شد.

تیم فوتبال امید ایران در دیدار مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۱۷ امروز (جمعه) در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه به مصاف ژاپن رفته است.

محمد خاکپور، سرمربی تیم امید برای این دیدار محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وحید حیدریه، علی عبدالله‌زاده، علی کریمی، علیرضا نقی‌زاده، شاهین ثاقبی، مهدی ترابی، میلاد محمدی و ارسلان مطهری را از ابتدا در ترکیب قرار داده است.

بازی در نیمه اول پایاپای در حال جریان بود و البته تیم ایران موقعیت هایی برای گلزنی داشت که همه آنها را از دست داد.

تیم ملی فوتبال ایران در نیمه اول بازی خوبی انجام داده و سه موقعیت خطرناک روی دروازه ژاپن خلق کرد که دو موقعیت را ارسلان مطهری از دست داد. در یک صحنه می توانست با یک شوت روی زمین دروازه ژاپن را باز کند، در صحنه دیگر مقابل دروازه و از زاویه ای بسته نتوانست توپ را وارد دروازه کند. شاهین ثاقبی هم در نیمه اول یک موقعیت خوب را از دست داد. بازیکنان در زدن توپهای آخر بی دقت هستند.

نیمه اول بازی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم ایران بازی را بهتر آغاز کرده است و یکی دو موقعیت خوب را هم ایران از دست داد و البته یکی از توپ های ایران به دیرک دروازه ژاپن برخورد کرد. بازیکنان تیم ملی امید بازی بهتری نسبت به ژاپنی ها انجام می دادند.

البته در دقایق منتهی به پایان بازی ژاپنی ها نبض بازی را در دست گرفته بودند. در نهایت بازی بدون گل در وقت قانونی به پایان رسید و به وقت اضافه کرد تا سرنوشتش پس از ۱۲۰ دقیقه تعیین شود.

بازی در وقت اضافه آغاز شد و این تیم ملی ژاپن بود که توانست روی یک ارسال در دقیقه ۹۶ با یک ضربه سر به گل برسد. وقت اضافه نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود ژاپن به پایان رسید. در آخرین لحظات نیمه اول وقت اضافه، محسن کرمی یک موقعیت خوب را از دست داد.

در نیمه دوم وقت اضافه ایران دو گل از روی دو شوت از را دور دریافت کرد تا کار تیم ملی امید یکسره شود.