مربی تیم نفت ایران می‌گوید تیم الجیش نسبت به سال گذشته تقویت شده اما با این حال بازیکنان نفت می‌توانند با غیرت و استعداد ایرانی مقابل این تیم نتیجه بگیرند.

مربی تیم نفت ایران می‌گوید تیم الجیش نسبت به سال گذشته تقویت شده اما با این حال بازیکنان نفت می‌توانند با غیرت و استعداد ایرانی مقابل این تیم نتیجه بگیرند.

محمد خرمگاه درباره شرایط باشگاه نفت تهران و بازی این تیم مقابل الجیش قطر اظهار کرد: از نظر مالی تفاوت تیم‌های ایران و عربی بسیار زیاد است و ما به این موضوع عادت کرده‌ایم. ما دارایی و داشته‌هایمان همین قدر است و نمی‌توانیم هر بار این مسئله را مطرح کنیم اما ما ایرانی هستیم، فوتبال ایرانی بازی می‌کنیم و غیرت و تفکر ایرانی داریم.

او افزود: با وجود اینکه آنها متمول‌تر از ما هستند، اما اکثرا توانسته‌ایم با غیرتی که داریم بر تیم‌های عربی غلبه کنیم. ما از نظر شرایط بازیکن و استعداد فوتبالی از تیم‌های عربی بالاتر هستیم.

مربی تیم نفت تهران ادامه داد: بازی الجیش یک بازی آسیایی است و شرایط خاص خود را دارد. تیم بازنده این بازی حذف خواهد شد و تیم برنده به مرحله گروهی صعود می‌کند.

خرمگاه با اشاره به بازی گذشته نفت تهران با الجیش قطر تاکید کرد: الجیش تیم بسیار خوبی است. سال گذشته در همین مرحله پلی‌آف با این تیم بازی کردیم. الجیش خط حمله بسیار خوبی دارد. این تیم نسبت به پارسال خیلی بهتر هم شده و خط حمله‌شان تقویت شده و ما از کار تیمی الجیش شناخت کامل داریم و می‌دانیم در زمین چه تاکتیکی را پیاده می‌کنند. امیدواریم بتوانیم برای ایران نماینده خوبی مقابل این تیم قطری باشیم.

او درباره باخت تیم نفت مقابل سیاه جامگان گفت: تیم سیاه جامگان کادر فنی خوبی دارد ولی با احترام زیادی که برای آن‌ها قائل هستم ما نباید مقابل سیاه جامگان شکست می‌خوردیم. متاسفانه ما از موقعیت‌هایمان خوب استفاده نکردیم و بازی را واگذار کردیم.

مربی تیم نفت تهران همچنین درباره بازی این تیم با ملوان بندرانزلی تشریح کرد: تیم ملوان در زمین خود متفاوت بازی می‌کند. شرایط خیلی خاص و متفاوتی دارد. ما می‌دانیم از بازی مقابل ملوان چه چیزی می‌خواهیم. با اینکه ما ایمان مبعلی را نداریم می‌خواهیم دست پر از انزلی برگردیم.

او درباره جدایی چند بازیکن تیم نفت در نیم فصل، تصریح کرد: نفت در شرایط خاصی است. باشگاه ما از نظر اقتصادی شرایط خوبی نداشت و با صحبت‌هایی که مسئولان باشگاه با کادر فنی و علیرضا منصوریان انجام دادند ۶ بازیکن از ما جدا شدند.

خرمگاه درباره احتمال جدایی وحید امیری و علیرضا بیرانوند از تیم نفت گفت: ما فعلا این دو بازیکن را در اختیار داریم و تا زمانی که آن‌ها را در اختیار داریم با این دو در تیم نفت کار می‌کنیم.

او درباره جایگزینی بازیکنان امید نفت به جای بازیکنانی که در نیم فصل فروخته شده‌اند نیز اظهار کرد: بازیکنان امید ما آنقدر توانایی داشتند که بتوانیم روی آن‌ها با باشگاه تعامل کنیم. به این جوانان بسیار امیدوار هستیم و فقط باید آن‌ها خود را باور کنند. این بازیکنان باید با تلاش و کار زیاد خواسته‌های کادر فنی را پیاده کنند.