با توجه به آنالیز بازی‌های قبلی حریف اجازه ندادیم توپ به معروف برسد و این مهمترین عامل پیروزی ما بر ارومیه بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز بعد از پیروزی 3 بر صفر مقابل شهرداری ارومیه گفت: با توجه به آنالیز بازی‌های قبلی حریف اجازه ندادیم توپ به معروف برسد و این مهمترین عامل پیروزی ما بر ارومیه بود.

عادل بناکار در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: اکثر بازیکنان ما در تیم ملی امید و تیم ملی "ب" بازی می کنند. خب به نظرم آن ها انگیزه خاصی برای نشان دادن توانایی‌های خود مقابل ملی‌پوشان شهرداری ارومیه داشتند. از سوی دیگر ما سه باخت خیلی بد داده بودیم و انگیزه بالایی برای پیروزی داشتیم که ارومیه را شکست دهیم و جزو هشت تیم اول دور مقدماتی شویم.

وی افرود: حالا با این پیروزی ما دیگر به حضور در جمع هشت تیم برتر لیگ امیدوار هستیم. با تیمی بازی می کردیم که از نفرات خیلی خوب و ملی پوش بهره می برد. آنها کادر فنی خیلی خوبی داشتند و توانستیم بازی را ببریم. ما از ابتدا پیش بینی می کردیم که در تبریز بازی خوبی انجام دهیم. بازی با ارومیه همیشه قشنگ می شود. تنها کاری که کردیم این بود که سعید معروف را مهار کنیم. اصرار کردیم سرویس خوب بزنیم و نگذاریم توپ به دست معروف برسد. بازی قبلی با کاله را دیده بودیم و می دانستیم که نباید اجازه کار به او داد. البته آن‌ها هم سه الی چهار نفر سرویس زن خوب دارند اما خوشبختانه با دریافت‌های مناسب توانستیم سرویس حریف را کنترل کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز درباره برخی شعارها علیه آرش کشاورزی گفت: در عالم حرفه ای گری انتقال بازیکنان بین تیم‌های مختلف طبیعی است اما تماشاگران ما دوست داشتند آرش در تیم خودشان بازی کند. با این حال جو خوبی در سالن بود. کلا دو تیم را خیلی خوب تشویق کردند. تماشاگران تبریز بالاخره دوست داشتند تیم خودشان ببرد. من بی ادبی از سوی تماشاگران ندیدم. حمایت آن‌ها واقعا برای ما مفید بود.

وی در پایان درباره مشکلات مالی باشگاه شهرداری تبریز گفت: مشکل مالی همه جا هست. خداراشکر 40 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده است و سایر طلب ها هم به زودی وصول می شود.