هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن تاکید کرد که شکست دادن استقلال می‌تواند شانس قهرمانی ذوب‌آهن را بیشتر کند.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن تاکید کرد که شکست دادن استقلال می‌تواند شانس قهرمانی ذوب‌آهن را بیشتر کند.

مهدی رجب‌زاده در مورد دیدار فردا با استقلال گفت: بازی مقابل استقلال و پرسپولیس همیشه ویژگی‌های خاص خودش را دارد، این در حالی است که بازی روز سه‌شنبه حساسیت‌های خاصی خواهد داشت، چون هر دو تیم در کورس قهرمانی هستند. استقلال می‌خواهد فاصله‌اش را بیشتر کند و ما هم دنبال نزدیک شدن به این تیم هستیم. نباید اجازه دهیم استقلال فاصله‌اش را بیشتر کند و باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم.

او ادامه داد: بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند و با پیروزی در این بازی به رده دوم صعود می‌کنیم. یک بازی حساس دیگر هم با پرسپولیس داریم و فکر می‌کنم این دو مسابقه مهم‌ترین بازی‌های فصل ما خواهند بود. فوتبال را نمی‌توان پیش‌بینی کرد، ولی امیدوارم با تمرکز بالا از این دو بازی بیشترین امتیازها را بگیریم.

رجب‌زاده که امسال موفق به گل زدن نشده، عنوان کرد: متأسفانه تا الان گل نزده‌ام و در سال‌های گذشته چنین شرایطی را تجربه نکرده بودم. البته برای من موفقیت ذوب‌آهن مهم‌تر است، ولی امیدوارم پایم به گلزنی باز شود. در بازی‌های امسال آنچنان در موقعیت گل قرار نگرفتم. سال گذشته در بازی رفت از روی یک ضربه ایستگاهی به استقلال گل زدم و امیدوارم در این مسابقه هم عملکرد مثبتی داشته باشم.