مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می گوید به عنوان یک مهاجم وظیفه‌اش گلزنی است.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می گوید به عنوان یک مهاجم وظیفه‌اش گلزنی است.

علی علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره تساوی پر‌سپولیس مقابل سپاهان، اظها‌ر کرد: ما روز گذشته بازی زیبا و تماشاگر پسندی را ارائه کردیم. فرصت‌های خوبی هم به دست آوردیم، اما نتوانستیم از همه فرصت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم. آن چیزی که مهم است این که هو‌اد‌ا‌ران از فو‌تبا‌لی که روز گذشته ارائه شده لذت بردند. ای کاش پیروز می‌شدیم تا کام آنها شیرین‌تر شود.

وی در مورد گلزنی خودش هم گفت: خوشحال هستم که باز هم برای تیم محبوبم پر‌سپولیس گلزنی کردم. البته از این خوشحال‌ترم که برانکو به عنوان یک مربی بزرگ، باز هم به من اعتماد کرد و من را بازی داد. من به عنوان یک مهاجم فقط وظیفه‌ام را انجام دادم و گلزنی کردم. امیدوارم که در بازی‌های آینده هم باز هم به من بازی برسد تا بتوانم با گلزنی هو‌اد‌ا‌ران را خوشحال کنم. البته حضور کی‌روش هم در ورشگاه انگیزه زیادی به من داد.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس نیز گفت: هو‌اد‌ا‌ران مطمئن باشند در چند بازی آینده فاصله کم‌مان را با صدر جدول کمتر می‌کنیم و می‌توانیم به صدر جدول برسیم. من امیدوارم در انتهای فصل بتوانیم به قهرمانی برسیم، زیرا واقعا تیم‌مان پتانسیل‌ قهرمانی دارد. امسال از آن سال‌هایی است که پر‌سپولیس هم زیبا و هم تماشاگر پسند بازی می‌کند و هم نتایج خوبی هم می‌گیرد. حال که مربی بزرگی همچون برانکو سرمربی تیم ما است امیدوارم از وجودش استفاده کنیم و به قهرمانی برسیم. من از کار کردن با این مربی لذت می‌برم و مطمئنا در آینده از تجربیاتش استفاده خواهم کرد.