بازیکن ایرانی السد که برای نخستین بار در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت تاکید کرد که تیمش بد شانس بود که نتوانست به پیروزی برسد.

بازیکن ایرانی السد که برای نخستین بار در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت تاکید کرد که تیمش بد شانس بود که نتوانست به پیروزی برسد.

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر دو تیم الأهلی و السد به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مرتضی پور علی گنجی ستاره ایرانی السد برای نخستین بار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و عملکرد خوبی از خود نشان داد.

او بعد از پایان بازی گفت: بد شانس بودیم. اگر از فرصت‌های خود به خوبی استفاده می‌کردیم می‌توانستیم پیروز این بازی شویم. البته باید این را هم بگویم که الأهلی بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. آنها در طول 90 دقیقه آماده بازی کردند و نشان دادند که تیم خوبی هستند.

ستاره سابق نفت تهران ادامه داد: به تازگی به السد پیوسته‌ام و طبیعی است که به زمان نیاز دارم. چند روزی است که با تیم تمرین می‌کنم و خوشبختانه خیلی سریع با بازیکنان هماهنگ شده‌ام و الان در شرایط خوبی به سر می‌برم. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرم تا بهترین بازیها را برای السد به نمایش گذارم.

او درباره دیدار حساس برابر الجزیره در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: این دیدار برای ما بسیار حساس و حیاتی است. تنها برای پیروزی به میدان می‌رویم. به خوبی می‌دانیم که الجزیره تیم خوبی است اما نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا پیروزی این دیدار شویم.

السد با تساوی که در این دیدار به دست آورد در مکان چهارم جدول رده‌بندی باقی ماند. مجتبی جباری و پژمان منتظری دو ستاره ایرانی الأهلی هم در این دیدار در ترکیب اصلی تیم خود به میدان رفتند.