تصویربرداری فیلم «ول گرد» با بازی الهام چرخنده به شهرک دفاع مقدس رسیده و کار گروه به‌زودی به پایان می‌رسد.

تصویربرداری فیلم «ول گرد» با بازی الهام چرخنده به شهرک دفاع مقدس رسیده و کار گروه به‌زودی به پایان می‌رسد.
تصویربرداری فیلم ویدیویی «ول گرد» به نویسندگی و کارگردانی محمدجواد فارسی و تهیه‌کنندگی مسعود منصوری هم اکنون در شهرک دفاع مقدس روزهای پایانی خود را می‌گذراند و به‌زودی به پایان می‌رسد.
تاکنون 85 درصد از کل کار مقابل دوربین رفته و کاوه ایمانی نیز به طور همزمان تدوین را برعهده دارد.
داستان «ول گرد» درباره لیلا، دختر دانشجوی است که پدر و مادرش در حمله‌ی هوایی دشمن به آبادان به شهادت رسیده‌اند. او در مسیر تحقیقات دانشجویی‌اش که در زمینه بزهکاری اجتماعی با گرایش بی‌خانمانان است با «عینی» که مردی کر و لال و بی‌آزار است آشنا می‌شود. «عینی» امروز کفشدار «مقام عباس» (زیارتگاهی در شهر شوشتر) است اما گذشته‌ای پرشور و افتخار دارد و...
علی سلیمانی سرنسری، فرهاد بشارتی، سیدجواد طاهری، جمشید جهانزاده، حسین عابدینی، سیدجواد زیتونی، انوش معظمی، حمید حسین‌زاده، مسعود منصوری، فرزاد رمضانی، گلناز عبدالله نیا و الهام چرخنده در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
دیگر عوامل فیلم «ول گرد» عبارتند از: حسن اسدی (مدیر تصویربرداری)، جعفر علیان (صدابردار)، دانش کریمی (طراح گریم)، کاوه ایمانی (تدوین)، صفورا برسان (منشی صحنه)، البرز ملک‌پور (طراح صحنه و لباس)، رضا ترکمان (طراح و مدیرجلوه‌های ویژه میدانی)، یوسف قربانی (آهنگساز)، مسعود منصوری (مدیر تولید)، حسن علیزاده، عرفان حسن‌زادهزاده (گروه کارگردانی)، مصباح فارسی (عکاس و تصویربردار پشت صحنه).