قرار تلگرامی دهه‌ هشتادی‌های ایران در مقابل مجمع کوروش تهران به صورت پراکنده برگزار شد.

شب گذشته مجتمع کوروش تهران با یک اتفاق غیرمنتظره مواجه شد. دهه‌ هشتادی‌های تهران در گروه‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی با یکدیگر قرار گذاشته بودند تا در مقابل این مجتمع تجمع کنند و یک گردهمایی را برگزار کنند.

به گزارش مثلث آنلاین، از اواخر شب خبرهایی حاکی از اینکه این قرار تلگرامی درحال برگزاری است به گوش می رسید اما رفته رفته و با نزدیک شدن به ساعات اذان و با شلوغ شدن بیش از حد در نزدیکی این مجتمع، برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی درب مجمع بسته شد. قرار تلگرامی جوانان دهه هشتادی که زیر بیست سال هستند از زوایای مختلفی قابل بررسی خصوصا اینکه این افراد با توجه به ابزارهای جدیدی ارتباطی به راحتی یکدیگر را پیدا کرده و قادر به برگزاری چنین تجمعاتی هستند.

خبرهای موجود حاکی از این است که این تجمع توسط نیروهای انتظامی کنترل و هدایت شد. اگرچه در گوشه‌های شاهد درگیری‌های میان این نوجوانان بودیم. این اتفاق توجه رسانه‌ها را به کارکرد شبکه‌های اجتماعی بیشتر جلب کرده است. امروز نیز برخی از این جوانان تصاویر مربوط به حضورشان در مقابل مجمع کوروش را درشبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

مجمع کوروش در غرب تهران و در کنار اتوبان ستاری قرار دارد. برخی از کانال‌هایی که این تجمع را راه اندازی کرده بودند در ساعات نزدیک به غروب اعلام کردند که هیچ هماهنگی با این مجمع صورت نگرفته است و مسئولان این مجتمع در جریان آن قرار ندارند.