عکس و توضیح جالبی که جوان از فاطمه معتمد آریا منتشر کرد.

فاطمه معتمد آریا
کوروش جوان با انتشار این عکس از سوپراستار سینمای ایران توضیحاتی هم نوشته است.
کوروش جوان نوشته: سیمین معتمدآریا در میان شانزده هنرمند تاثیرگذار نمایشگاه سازمان ملل
در یک نمایشگاه هنری با عنوان "قدرت دگرگون‌کننده‌ هنر" که در مقر اصلی سازمان ملل متحد در نیویورک گشایش یافته، پُرتره‌ای از سیمین معتمدآریا، بازیگر سینمای ایران، به عنوان یکی از ۱۶ چهره‌ی تاثیرگذاری که در طول عمر خود، به نوعی به منافع مشترک بشریت کمک کرده‌‌اند، در مقابل دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
این نمایشگاه، بخشی از کارزار بزرگ‌تر سازمان ملل به نام "۲۰۱۵: زمانی برای اقدام جهانی" است که در درجه‌ی اول، قصد دارد آگاهی درباره‌ی تغییرات آب‌وهوایی و اکوسیستم‌های شکننده را افزایش دهد.
در کنار سیمین معتمدآریا، پانزده چهره‌ی عمدتا هنرمند دیگری که تصاویرشان در این نمایشگاه نصب شده، عبارتند از:
پیر کلاور کندونگی (موسیقی‌دان-گابن)، مایا آنجلو (نویسنده، شاعر، بازیگر و خواننده-امریکا)، جُون بایز (خواننده، موسیقی‌دان و فعال اجتماعی-امریکا)، آدری هپبورن (بازیگر-انگلستان/هلند)، واسیلی کاندینسکی (نقاش و نظریه‌پرداز هنری-روسیه)، ام‌کلثوم (خواننده-مصر)، گونگ لی (بازیگر-چین)، میریام ماکِبا (خواننده-آفریقای‌جنوبی)، ادگار مورن (فیلسوف و جامعه‌شناس-فرانسه)، اوکو پی‌بایتک (شاعر-اوگاندا)، ساتیاجیت رای (فیلم‌ساز-هند)، سباستیائو سالگادو (مستندساز-برزیل)، وله سوینکا (شاعر و نمایشنامه‌نویس-نیجریه)، نگوگی وا تیونگو (نویسنده-کنیا) و ملاله یوسف‌زی (فعال حقوق بشر-پاکستان). فابریزیو روجرو، نقاش و مجسمه‌ساز ایتالیایی، مدیر و گرداننده‌ی این نمایشگاه هنری است.