دو انتخاب غلط امسال «ماه عسل» در صدا و سیما جایی ندارند.

علی‌اصغر پورمحمدی معاون سیما در نامه‌ تذکر‌آمیز به غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما گفت: دو انتخاب غلط امسال «ماه عسل» در صدا و سیما جایی ندارند.

علی‌اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملّی در نامه‌ای به غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما، ضمن ارائه تذکر جدی نسبت به نحوه انتخاب مهمانان امسال «ماه عسل»، خواستار توبیخ عوامل آن انتخاب‌های غلط شد.
متن این نامه به‌شرح ذیل است:
"جناب آقای سیدغلامرضا میرحسینی
مدیر محترم شبکه سه سیما
با سلام و آرزوی موفقیت
برنامه ماه عسل از برنامه‌های معنوی، تأثیرگذار و پرمخاطب رسانه ملی در ماه مبارک رمضان محسوب می‌شود که دست‌اندرکاران آن توانسته‌اند با تلاش چندساله اوقات خوبی را برای مردم عزیز ایران به‌خصوص روزه‌داران مؤمن فراهم کنند. اما امسال علی‌رغم جدیت جناب‌عالی و گروه برنامه‌ساز برای افزایش کیفیت و محتوای این برنامه و توجه ویژه به انتخاب بهتر سوژه‌ها و میهمانان مناسب که نسبت به سال‌های گذشته از جذابیت و تأثیر بیشتری برخوردارند متأسفانه دو برنامه و دو انتخاب غلط در ماه عسل امسال از شیرینی و شهد این زحمات کاسته است و موضوعات و مفاهیمی مطرح شده است که نه در ماه عسل که در هیچ‌یک از برنامه‌های دیگر سیما نیز جایی ندارند.
از آنجا که تکرار این‌گونه اشتباهات قابل اغماض نیست، با تذکر به جنابعالی، لازم است ضمن توبیخ عوامل آن انتخاب غلط و نظارت مؤثر بر تصحیح، ارتقا و ادامه مسیر خوش سابقه این برنامه اهتمام نمایید".
علی‌اصغر پورمحمدی
معاون سیما