اخیراً در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، تبلیغات برگزاری پارتی های شبانه با حضور دی جی خانم ها به چشم می خورد.

اخیراً در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، تبلیغات برگزاری پارتی های شبانه با حضور دی جی خانم ها به چشم می خورد.


پیک بامدادی امروز به افزایش حضور دی جی های خانم در پارتی های شبانه پرداخت.

هوا گرم است و از شانس بد امروز هم کلاس دارم، عجب اشتباهی کردم امسال ترم تابستانه برداشتم اونقدر نور خورشید داغ است که ژل های سرم دارد آب می شود و می ریزد ، خمیازه هم پشت خمیازه.

سریال های ترکیه ای هم مگه تمامی دارد؟ دیشب تا یک ، دو نصف شب چشمم به تلویزیون بود و آخرش هم که یک فیلم اکشن هالیوودی، این ماهواره هم که فیلم و سریالهاش تمام نمی شود. تو همین فکر و خیال ها بودم که رسیدم دانشگاه .

دم در دانشگاه رفیقم را دیدم.

رفیقم گفت : سلام کامبیز چرا دمغی ؟ گفتم هیچی حال کلاس رفتن ندارم.

گفت : بی خیال امشب بیا تولدم

گفتم : نه بابا حال پارتی رفتن هم ندارم.

دوستم گفت : میل خودته ، اگر نیایی از دستت رفته آخه این پارتی با بقیه میهمانی ها فرق داره امشب مراسم کلا دست خانمهاست .

گفتم یعنی چه ؟

گفت : یعنی امشب دی جی خانم دعوت کردم.

داستان خیلی عجیبیه، از ریز و درشت پارتی های شبانه در برخی مهمانی های بالای شهر شنیده بودم ، ولی به فکرمون هم نمی رسید که خانم ها دی جی و خواننده و مجلس گرم کن پارتی ها بشوند.

یکی از این دی جی خانم ها به خبرنگار پیک بامدادی می گوید : تقریباً اینجا مثل یک دیسکو می شود، من این کار را حتی در شهرستان ها می خواهم ادامه بدهم. از ابتدای مراسم ما موزیک شدید را داریم.

آفت هایی که این روزها کم کم در پوست شهر جوانه زده هر چند الان محدود است، ولی اگر فکری به حال خشک کردنشان نشود آرام آرام تکثیر می شود.

گفتم شاید این آگهی دی جی خانم استثنا باشد.

سری به فضای مجازی زدم و چندجا پرس و جو کردم...

یک برگزار کننده مهمانی های شبانه (پارتی) با بیان اینکه می توانید دی جی خانم برای پارتی انتخاب کنید، گفت : مبلغ این مهمانی ها 1/5 تا 7 میلیون تومان می شود.

یکی دیگر از این برگزارکننده ها نیز درباره برنامه ها و مبلغ مراسم می گوید : تقریبا هر رقصی 500 هزار تومان است که به صورت گروهی انجام می شود.

پیش از این شنیده بودم خانم ها چراغ خاموش کنسرت داشتند و وزارت ارشاد برگزاری آنها را هم بعد از کلی جنجال تکذیب کرد اما این نوع مجلس دیگر نوبر است؛ مکان ، شربت و ابزارآلات موسیقی و گرم کننده های مجلس همه ردیف است اما هر کدام قیمتی دارد.

برگزارکننده پارتی های شبانه می گوید : از رقصنده های روی استیج داریم که قیمتشان بالای یک میلیون تومان است ، تا نوازنده خانم، خواننده های خانم، آبمیوه طبیعی و ... که می توانید برای برگزاری مراسم انتخاب کنید؛ البته اگر بخواهید خواننده های معروف خانم را نیز می توانیم برایتان دعوت کنیم.

سراغ مسئولان نیروی انتظامی می رویم تا ببینیم با این نوع از پارتی های جدید تا کنون برخوردی کرده اند؛ چهار روز پیگیری ما به نتیجه ای نرسید و آقای غفاری مسئول اطلاع رسانی نیروی انتظامی آب پاکی را روی دستمان ریخت و گفت :‌ در این باره کسی صحبت نمی کند زیرا خط قرمز است.

غفاری با بیان اینکه درباره دیسکو کسی از مسئولان نیروی انتظامی صحبت نمی کند، افزود: درباره این موضوع کار شده است ولی کسی درباره آن صحبت نمی کند.

پارتی های شبانه در حال حاضر خیلی گسترش پیدا نکرده و مهمونی های دی جی خانم ها هم کمتر از آن است اما این ویروس ها می تواند نسل جوان را بیمار کند.

لاله افتخاری نماینده مجلس در این باره به کشورهایی اشاره می کند که مثل کشور ما موازین شرعی را ندارند.

وی می گوید: کشورهایی که مثل ما پایبند به موازین شرعی نیستند برای حفظ منافع و انسجام جامعه شان اقدامات بهتری دراین باره انجام می دهند.

افتخاری افزود: انتظار می رود وزارت ارشاد با توجه به پسوند اسلامی که دارد و قوه قضائیه و دستگاه های مختلف نیز در این زمینه توجه وسیاست لازم را داشته باشند.

وی گفت: در کمیسیون فرهنگی مجلس این آمادگی وجود دارد که اگر اصلاح قانون نیاز است از طرف مسئولان قوه مجریه و قضائیه اعلام شود تا ما در اولویت کار خود قرارداده و پیگیری کنیم.

اما چرا این ویروس ها در لایه های زیرین شهر رشد می کنند، این وصله های ناجوری که می خواهند خودشان را به جوان های ما بچسبانند از کجا نشات می گیرد؟

دکتر ابهری جامعه شناس در این باره ادامه می دهد: وقتی در سال 1368 مقام معظم رهبری موضوع شبیخون و تهاجم فرهنگی را مطرح کردند خیلی از نخبگان اجتماعی با جدیت موضوع را پیگیری نکردند و امروز این فاجعه ایجاد شده است.

وی گفت :‌ علت این موضوع تغییر سبک زندگی تحت تاثیر شبکه های ماهواره ای و پایین بودن نشاط اجتماعی است.

قصد بازکردن اتفاقاتی که در پارتی های شبانه رخ می دهد و دامی را که برای آشنایی جوانان با هر خلافی پهن می شود نداریم اما اینکه دامنه پارتی های شبانه به دی جی خانم ها کشیده می شود زنگ خطری است که دستگاه های مسئول باید خیلی جدی بگیرند .

در ادامه گوشه ای از سخنان مقام معظم رهبری :

گفت : چکار می کنید؟ گفت: دهل می زنم.

گفت : چرا صدای دهلت در نمی آید؟

گفت : فردا صدای دهلم در می آید ؛

اگر شما عناصر فرهنگی بیدار نباشید صدای فروریختن ناشی از تهاجم پنهانی و زیرزیرکی دشمن، خدای نخواسته وقتی در می آید که دیگر علاجی نیست.

خب، جوانه اگر محاصره اش کردند و شهوت او را تحریک کردند و بعد او را به چند مجلس کشاندند مانعی ندارد که جوانی را در اوج نیروی جوانی آدم بتواند فاسد کند وقتی تشکیلاتی وجود داشته باشد، دشمن دارد الان این کار را می کند.