موسیقی نمایش «سینماهای من» در دو سانس در تالار وحدت روی صحنه می رود.

موسیقی نمایش «سینماهای من» در دو سانس در تالار وحدت روی صحنه می رود.

داستان «سینماهای من» شامل 4 اپیزود می شود که در آن 4 سینمای قدیمی ایران مرور خواهد شد.
سینما کاپری که در میدان 24 اسفند سابق و میدان انقلاب کنونی واقع شده بود و دو بار در آبان 57 دچار آتش سوزی شد و بعد از بازسازی با عنوان سینما بهمن به کار خود ادامه داد، سینما شهر فرنگ، سینما رادیو سیتی که سال 37 افتتاح شد و آن هم در ایام انقلاب به آتش کشیده شد و سینما متروپل که در اطراف لاله زار ساخته شده از جمله سینماهایی هستند که در این نمایش به آنها پرداخته می شود.
پیش از این در خرداد امسال «سینماهای من» بمدت 20 شب در پردیس سینمایی چهارسو روی صحنه رفت که با استقبال پانزده هزار نفری مخاطبان مواجه شد.
علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، محمد حاتمی، حبیب رضایی، افشین هاشمی، هومن برق نورد، اشکان خطیبی، معصومه رحمانی، احسان کرمی، علی تاج میر، هانا کامکار، الهه حسینی، سها سناجو، پرستو رحمانیان و فرشته حسینی در این نمایش ایفای نقش می کنند و سامان احتشامی بعنوان نوازنده پیانو و هانا کامکار، مهسا اقبالی، اشکان خطیبی و فرشته حسینی بعنوان خواننده در این اثر حضور دارند.
موسیقی نمایش «سینماهای من» 18 مرداد، در دو سانس 19:30 و 21:30 در تالار وحدت روی صحنه می رود و بلیت این نمایش ازهم اکنون در سایت ایران کنسرت در دسترس مخاطبان قرار دارد.