قصه‌های فرعی در «رسوایی 2» نقش پررنگی دارند.

قصه‌های فرعی در «رسوایی 2» نقش پررنگی دارند در یکی از این قصه ها قرار است صحنه اعدام فردی به نام کامبیز فیلمبرداری شود.رامین راستاد نیز ایفاگر این نقش خواهد بود.

فیلم سینمایی «رسوایی2» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی 10 مرداد با بازی بازیگرانی چون اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا سحر قریشی، اسماعیل خلج و فخرالدین صدیق شریف، امیر نوری مقابل دوربین رفت. فیلمبرداری این فیلم سینمایی در نزدیکی مجلس شورای اسلامی در محله‌ای امامزاده یحیی آغاز شد.
داستان اصلی این فیلم سینمایی هول محور شخصیت حاج یوسف با بازی «اکبرعبدی» است که قرار است با یک پیش‌بینی غیر منتظره «آمدن زلزله» قصه اصلی را پیش ببرد، از نکات قابل توجه این اثر داستان‌های فرعی است که در درون قصه اصلی فیلم قرار گرفته است.
یکی از این قصه‌های فرعی قرار است هفته آینده در محوطه چیتگر فیلمبرداری شود. ماجرای این داستان فرعی از این قرار است که «فردی به نام کامبیز با بازی «رامین راستاد» طی یک درگیری فیزیکی با پسری باعث کشته شدن او شده است و قرار است در محوطه چیتگر اعدام شود. حاج یوسف «اکبر عبدی» برای گرفتن رضایت نزد مادر کامبیز رفته است که در نهایت این مادر رضایت نمی‌دهد و قرار بر اعدام کامبیز می‌شود.»
هفته آینده صحنه اعدام فیلم سینمایی «رسوایی2» با بازی کامبیز دیرباز فیلمبرداری خواهد شد به همین منظور محوطه چیتگر جایی برای انتظار اجرای حکم است و عوامل «رسوایی 2» از محوطه امام زاده یحی به چیتگر کوچ خواهند کرد.