بنیامین بهادری این عکس را منتشر کرده اما به چه دلیل؟

ویزای کانادا
ویزای کانادا
بنیامین بهادری این عکس را منتشر کرده اما به چه دلیل؟

این خواننده نوشته: سلام، اینقدر این مطلب سخت بود که ناخودآگاه با شماره ها شروع شد. این عکس ویزاى کاناداى منه که متأسفانه مجبور شدم منتشر کنم. به علت این که در این چهل و هشت ساعت گذشته در بین مردم ایرانى و فارسى زبان کانادا شایعه اى داره پخش میشه که بنیامین نتونسته ویزاى کانادا رو بگیره! و برنامه جمعه (تورنتو) و شنبه (ونکوور) لغو شده. اول این که مگه ویزاى یه کشورى (حالا هر کشورى) این قدر مهمه که به چشم ما ایرانیا اینجورى اومده؟ من که برام ویزاى همه کشورها یه ارزش دارن و اون هم ارزش مردمان اونجاست. انسان ها همیشه با هم برابرند. امیدوارم به زودى با همین پاسپورت ایرانى خوشگلمون هر جاى دنیا دلمون واسه هم تنگ شد فقط یه بلیط هواپیما بخریم و بسم الله واسه سفر.

دوستانى هم گفتند که خود گروه بنیامین کنسرت رو به خاطر همدردى با هموطنان داغدار کنسل کردند که شاید دلم مى خواست اینطور مى شد. ولى به هم زدن برنامه هایى که دو هزار نفر تا همین الان و پیشاپیش با وجود این حجم شایعه و اخبار مختلف ازش استقبال کردند نشدنى بود و تبعاتى داشت که صرفاً مالى نبود. ضمن این که مدام انجام فعالیت هاى هنرى در ایران رو رصد مى کنیم و این طور حدس مى زنیم که در شب عید على(ع) با همه این شوک عجیب باید فضاى جامعه مون رو سرزنده و باحال نگه داریم. با همه هموطنان -شیعه،سنى،عرب و عجم- که عزیزى از دست دادند غمگینیم و با خانواده هاى نگران چشم انتظاریم. البته اون هایى که رفتند بالا رفتند. زیبا رفتند. بارها تو این چند روز خودمو جاى اونا گذاشتم. سخت بود اما هر طور که میشد پریدند. من خودم تجربه از دست دادن عزیزى که در آخرین لحظه مى گفت «هوا-نفس» رو دارم. خدا بهشون صبر بده.

هوا اینجا نفس گیره. هوا داره با تو مى ره. هوا هم بى تو مى میره. هوا. اگه دلتون خواست این مطلب رو به خصوص براى هموطنان ایرانى مقیم کانادا بفرستید تا جلوى نشر شایعه گرفته بشه. خدا رو شکر که هفته دیگه ایرانیم. دلم واقعاً واسه همه خوبى ها و بدى هاش تنگ شده. همه جاى ایران رو دوست دارم و ایرانى رو در همه جاى جهان.