رامبدجوان به حاشیه‌هایی که بعد از اتمام پخش برنامه‌ی «خندوانه» برای او و تیم خندوانه پیش آمده بود واکنش نشان داد.

رامبدجوان به حاشیه‌هایی که بعد از اتمام پخش برنامه‌ی «خندوانه» برای او و تیم خندوانه پیش آمده بود واکنش نشان داد.

رامبد جوان بعد از اتمام فصل دوم خندوانه درباره‌ی مسایل مختلفی دچار حاشیه شد. مسایلی مانند اینکه چرا رامبد شروع ماه محرم را در صفحه‌اش تسلیت نگفته تا حاشیه‌های مالی پیرامون کمپین جمع‌آوری امضا برای فاجعه‌ی منا.
جوان شب گذشته با انتشار پستی به همه‌ی این مسائل پاسخ داد.
او در ابتدای این متن ماه محرم و عزاداری‌ها را تسلیت گفت و خطاب به کسانی که درباره‌ی تسلیت نگفتن او اعتراض داشتند، این‌طور نوشت:
« رفقا سلام.
بابت فرا رسیدن ایام سوگوارى به همتون تسلیت مى گم.
الان اونایى که هى ایراد مى گیرن چرا تسلیت نمى گم آروم و راضى شدن؟؟ الان منو ادب کردن؟
قبلا عرض کردم با شروع ماه محرم آرامشمون بیشتر بشه و بیشتر به مردونگى و به حق بودن و به حق موندن فکر کنیم و خیلى چیزا یاد بگیریم. این لحن و ادبیات منه براى ورود به ایامى که براى هممون پراز معنى و عمق و تزکیه است.»
رامبد جوان در بخش دیگری از این نوشته از مسائل حاشیه‌ای کمپین جمع‌آوری امضا و تبلیغی که او در صفحه‌اش برای این کمپین انجام داده بود، گله کرد:
« واقعاً رفقا بعضى وقتا از تماشا کردن مطالبى که یه تعدادى مى ذارن حالم خیلی بد مى شه مثل کمپین یک میلیون امضا درباره ى فاجعه منا که به سازمان ملل تحویل داده بشه.که گفتن من چقدر پول گرفتم که توى صفحم دارم تشویق مى کنم به جمع کردن امضا!؟ آخه پولِ چى بگیرم؟ از کى بگیرم؟ واسه چى بگیرم؟ یا نکاتی به همین بی‌اساسی درباره‌ی خندوانه»
جوان این متن را با توصیه‌ای اخلاقی درباره‌ی ماه محرم به پایان رسانده است :
«بیایم در این شبها به جاى معلم اخلاق شدن و دست آدمهاى شارلاتانى مثل من رو برملا کردن، به عمق وجود خودمون بریم و سعى کنیم کمى از تلخیها و تیرگیهاى روحمون رو با یاد سالار شهیدان کم کنیم.
در ضمن مخلص تک تک شمایى که ماه و مهربونین هستم و به اونایى هم که دلخوریم رو ابراز کردم مى گم که برادرتونم و حق برادرى رو هم به جا مى آرم تا ابد.»