گروه تروریستی تکفیری "داعش"، روز یکشنبه در شهر "موصل" یک زن عراقی را به دلیل نوع پوشش و زیر پا گذاردن قوانین شریعت خود ساخته این گروه تروریستی، در ملاعام شلاق زد.

به گفته شاهدان عینی و فعالان حقوق بشر، عناصر دستگاه قضایی گروه تروریستی تکفیری "داعش"، روز یکشنبه هفته جاری در شهر "موصل" یک بانوی عراقی را به دلیل نوع پوشش و زیر پا گذاردن قوانین که داعش آن را شریعت اسلامی می خواند، در ملا عام شلاق زدند.

پلیس داعش صبح یکشنبه یک زن عراقی ۳۵ ساله را در فروشگاهی در مرکز شهر موصل به بهانه مخالفت و زیر پا گذاردن قانون حجابی که این گروه تروریستی بر زنان این شهر تحمیل کرده است، دستگیر کرد.

سپس این بانوی عراقی در دادگاه داعش در موصل حاضر شد و قاضی این گروه تروریستی، او را به دلیل زیرپا گذاردن قوانین حجاب، محکوم به تحمل ضربات شلاق در ملاعام نمود.

شاهدان عینی اجرای این حکم ناعادلانه می گویند: در مقابل دیدگاه صدها تن از مردم شهر موصل، دو عنصر داعشی که صورت خود را پوشانده بودند، ۵۰ ضربه شلاق بر بدن این زن وارد کردند.

رئیس مرکز رسانه ای استان نینوا با اعلام این خبر گفت: قضات گروه تروریستی تکفیری داعش، دستگیر شدگان را به هر حکمی که مایل باشند محکوم می کنند و صدها تن از مردم این شهر، متحمل حکم های غیرمنصفانه دستگاه قضایی این گروه تروریستی شده اند.

«رأفت الزراری» افزود: مراکز خلافت داعش در "سوریه" و "عراق"، هر روز شاهد اجرای گوناگون مجازات هایی است که دادگاه این گروه تروریستی برای مردم وضع کرده است.

اوایل سال جاری میلادی نیز، عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش، بیش از ۳۰ زن را در شهر "جرابلس" سوریه به دلیل زیرپا گذاردن قوانین حجاب دستگیر کردند.

گزارش شاهدان عینی در این شهر حاکی از این است که بیشتر این زنان، در ملاعام مجازات شدند.

طبق قوانین قضایی گروه تروریستی داعش، هر زنی که از حجاب مورد نظر آنان استفاده نکند، محکوم به تحمل ۵۰ ضربه شلاق خواهد بود.