بر اساس آماری که رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند از زمان آغاز انتفاضه قدس تاکنون 10 شهرک نشین صهیونیست کشته و 121 تن دیگر زخمی شده اند که حال 12 صهیونیست وخیم اعلام شده است.

پایگاه اینترنتی قدس نت نوشت: بر اساس آماری که رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند از زمان آغاز انتفاضه قدس تاکنون 10 شهرک نشین صهیونیست کشته و 121 تن دیگر زخمی شده اند که حال 12 صهیونیست وخیم اعلام شده است.

به نقل از پایگاه اینترنتی قدس نت شبکه دوم تلویزیونی اسرائیل در زمینه آمار زخمی ها اعلام کرد: حال دوازده نفر از زخمی ها وخیم است چون زخمهای عمیقی برداشته اند اما حال بیست تن دیگر از زخمی ها متوسط و هشتاد و نه تن دیگر نیز زخمهای سطحی برداشته اند که عامل زخمی شدن شصت نفر از آنها از شدت نگرانی و ترس بوده است.
شبکه قدس نت افزود: مناطق مختلفی از کرانه باختری شاهد انتفاضه مردم فلسطین است که ضد جنایتهای رژیم اشغالگر قدس و همچنین شهرک نشینان صهیونیست قیام کرده اند، زیرا در ماههای اخیر رژیم صهیونیستی تجاوزهای متعددی به حقوق شهروندان فلسطینی از جمله زنده زنده سوزاندن خانواده الدوابشه و اعدام مردان و زنان جوان در گذرگاهها و مناطق مرزی بوده است.
این در حالی است که جوانان انقلابی در هفته های گذشته چندین عملیات با سلاح سرد و زیر گرفتن با خودرو نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست را هدف قرار داده اند و این مسئله باعث شده است رعب و وحشت در میان شهرک نشینان و همچنین نظامیان صهونیست ایجاد شود.