ارتش سوریه با آزادسازی ۲۵۰ کیلومتر مربع از مناطق تحت اشغال گروه تروریستی جبهه النصره درحومه جنوبی حلب ، خسارات و تلفات سنگینی به تروریست ها وارد کرد.

ارتش سوریه با آزادسازی ۲۵۰ کیلومتر مربع از مناطق تحت اشغال گروه تروریستی جبهه النصره درحومه جنوبی حلب ، خسارات و تلفات سنگینی به تروریست ها وارد کرد و همچنان به پیشروی خود ادامه می دهد.


ارتش سوریه حدود دویست و پنجاه کیلومتر مربع از مناطق حومه جنوبی حلب و بیش از پنجاه منطقه و تپه راهبردی را آزاد کرد که در نتیجه آن بزرگترین پایگاه ها و مناطق استقرار عناصر جبهه النصره در تیررس ارتش سوریه قرار گرفت.

مرکز هماهنگی گروه های مسلح از هلاکت حدود 90 نفر از عناصر این گروه ها از جمله بیست و پنج نفر از سرکرده ها و مسئولان نظامی جبهه النصره خبر داد.


هلاکت یکی از سرکرده های عربستانی داعش در سوریه

العهد از هلاکت یکی از سرکرده های عربستانی گروه تکفیری- صهیونیستی داعش در سوریه خبر داد.

به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری العهد، عدنان العطوی ملقب به «ابو سلیم التبوکی» یکی از سرکرده های عربستانی گروه (تکفیری- صهیونیستی) داعش بر اثر تیراندازی یکی از تک تیراندازهای ارتش سوریه در شهرک «مهین» واقع در جنوب شرقی حمص به هلاکت رسید.

این تروریست اهل شهر تبوک عربستان سعودی بود و از جمله اولین افرادی بود که به گروه تروریستی القاعده در افغانستان پیوست و سال دو هزار و دوازده نیز با گذرنامه جعلی وارد سوریه شد.