نیروهای امنیتی عراق ۶۵ تروریست وابسته به گروه تکفیری صهیونیستی داعش را در شهرستان حدیثه واقع در غرب استان الانبار به هلاکت رساندند.

نیروهای امنیتی عراق ۶۵ تروریست وابسته به گروه تکفیری صهیونیستی داعش را در شهرستان حدیثه واقع در غرب استان الانبار به هلاکت رساندند.


فرماندهی عملیات الجزیره در بیانیه ای اعلام کرد: نیروهای این فرماندهی امروز سه شنبه 65 تروریست وابسته به گروه تکفیری صهیونیستی داعش را در شهرستان حدیثه کشتند و پنج خودروی بمب گذاری شده و مقادیری تسلیحات انان را منهدم و بمب های کار گذاشته شده در چهار خانه را در منطقه بوحیاه در شرق حدیثه خنثی کردند.

این نیروها همچنین 75 بمب را کشف و خنثی و یک سامانه پرتاب مو شک و دو خمپاره نیز کشف کردند.

هلاکت یکی از سرکردگان داعش در سامرا


نیروهای امنیتی عراق یکی از سرکردگان گروه تکفیری صهیونیستی داعش را در منطقه الجزیره واقع در غرب سامرا به هلاکت رساندند.

نیروهای فرماندهی عملیات سامرا فرمانده نظامی گروه تکفیری صهیونیستی داعش را در منطقه الجزیره با چند تن از معاونانش به هلاکت رساندند و پنج موضع این گروه را که حاوی مقادیر زیادی تجهیزات نظامی بود منهدم کردند.


هلاکت یک فرمانده بلندپایه داعش در فلوجه

وزارت دفاع عراق از کشته شدن ابو عروبه الشامی از فرماندهان داعش در حملات موشکی اداره اطلاعات نظامی به شهر فلوجه خبر داد.

این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد اداره اطلاعات نظامی حملاتی موشکی به مقرهای گروه تروریستی داعش در فلوجه انجام داد و توانست 14 تروریست عضو این گروه از جمله ابو عروبه الشامی از فرماندهان آنها را به هلاکت برساند. در این حملات دو خودرو نظامی تروریست ها نیز منهدم شد.