سرویس اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد: کماندوهای عملیات ویژه علیه اسامه بن لادن یکسری تصاویر مستهجن از مخفیگاه رهبر القاعده کشف کردند.

سرویس اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد: کماندوهای عملیات ویژه علیه اسامه بن لادن یکسری تصاویر مستهجن از مخفیگاه رهبر القاعده کشف کردند.بخش فارسی پایگاه اینترنتی شبکه العالم به نقل از سومریه نیوز، نوشت: وسایل کشف شده از مخفیگاه اسامه بن لادن رهبر القاعده در ابیت آباد پاکستان، شامل ویدیوهای ضبط شده مستهجن، کتابهایی از لیبرال های چپگرا و دیدگاه هایی درباره راهبرد نظامی آمریکا بود.

یک مقام سرویس اطلاعاتی ملی آمریکا که خواست نامش فاش نشود، خاطرنشان کرد، هنوز مشخص نیست که این ویدیوها از کدام قسمت از مخفیگاه بدست آمده و یا این که چه کسی آنها را تماشا کرده است.
براین هیل سخنگوی رییس اطلاعات آمریکا هم در گفتگو با روزنامه انگلیسی دیلی میل با اشاره به حجم بالای فیلم های پورنوگرافی در مخفیگاه بن لادن سرکرده سابق القاعده در ابیت آباد پاکستان گفت: پیش از قتل بن لادن، اسناد و مدارک مهمی شامل نامه، کتاب و دیگر موارد از منزل وی کشف شد.
هیل افزود: با توجه با کتاب های کشف شده از منزل سرکرده القاعده، وی در تئوری توطئه حادثه 11 سپتامبر وسواس داشته و این مجموعه، کتاب هایی از دیدگاه های راهبردی نظامی آمریکا، سلفی گری، سحر و جادو و همچنین نامه های بن لادن به خانواده و مکاتباتش با سرکردگان بارز تشکیلات القاعده را شامل می شود.
اسامه بن لادن سرکرده تشکیلات تروریستی القاعده در دوم مه 2011 پس از کشف مخفیگاهش در منطقه ابیت آباد پاکستان، به دست کماندوهای نیروی دریایی آمریکا کشته شد.