فرزند آقای هاشمی که به جرم ارتشاء و فساد مالی به زندان محکوم شده است برای چندمین بار به بیمارستان منتقل شد

به گزارش مثلث آنلاین، مهدی هاشمی رفسنجانی که دوران محکومیت خود را در ندامتگاه اوین سپری می‌کند از روز گذشته برای انجام عمل جراحی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

اولین بار مهدی هاشمی در سال 92 و پس از اولین بازداشتش که به صورت موقت صورت گرفته بود راهی بیمارستان شد تا تحت درمان بیماری قلبی قرار بگیرد.

پس از آن نیز او دو باره به بیمارستان رفت که یکی از‌ آنها اواخر سال 94 بود. بستری شدن او در بیمارستان گمانه‌زنی های زیادی را نیز در مورد بیماری او به همراه داشت.

ابتدا گفته شد که او در موقع ورزش در زندان دچار ناراحتی از قوزک پا شده است. اما بعد کار به جراحی یک توده در شکم او کشید

وکیل مهدی هاشمی همان زمان با اشاره به اخبار منتشر شده درباره بستری شدن مهدی هاشمی در بیمارستان گفته بود: هفته گذشته موکلم از ناحیه پا دچار مصدومیت شد که با مداوای سرپایی به زندان بازگشت ولی دلیل بستری شدن اخیر وی مصدومیتش از ناحیه پا نیست، بلکه به دلیل وجود ضایعه‌ای در ناحیه شکم اوست.

وی ادامه داده بود که پزشکان با تشخیص وجود غده‌ای خطرناک در شکم مهدی هاشمی وی را صبح امروز - دوشنبه - تحت عمل جراحی با بیهوشی کامل قرار دادند و غده را به طور کامل از بدن وی خارج کردند.

مدیرکل زندان‌های استان تهران در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا، انتقال مهدی هاشمی از زندان به بیمارستان را تائید کرده و گفته آقای هاشمی دو روز قبل به بیمارستان منتقل شده است. او گفته در باره دلیل این انتقال "با وکلای ایشان صحبت کنید و دلیل را جویا شوید."

تسنیم نیز به نقل از برخی منابع از "بیماری پروستات" آقای هاشمی خبر داده و گفته است او روز گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفته است. مشاور وزیر بهداشت ایران هم در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، از وضعیت بیماری مهدی هاشمی اظهار بی‌اطلاعی کرده است.