تلاش می کنیم همچون انتخابات هفتم اسفند اصلاح طلبان همراهی و همگامی مردم را با لیست اصلاحات در انتخابات شورای شهر سال آینده داشته باشند.

غلامرضا انصاری در گفتگو با کانال تلگرامی مثلث آنلاین درباره خبر پیشنهاد قائم مقامی تولیت حرم امام رضا (ع) به محمدباقر قالیباف گفت: بعید است این اتفاق بیفتد.
وی درباره واکنش اصلاح طلبان به رفتن قالیباف از شهرداری تهران توضیح داد: وقتی میزان صحت یک خبر حتی به 30 تا 40 درصد هم نمی رسد اظهارنظر کردن درباره آن بی معناست.
عضو شورای شهر تهران درباره تأثیر نتیجه انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران بر انتخابات شورای شهر سال 96 توضیح داد: قطعا رقابت سیاسی است و تلاش می کنیم همچون انتخابات هفتم اسفند اصلاح طلبان همراهی و همگامی مردم را با لیست اصلاحات در انتخابات شورای شهر سال آینده داشته باشند.
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران درباره رقابت عارف-لاریجانی بر سر ریاست مجلس تأکید کرد: این دو قطبی سازی ها را رسانه های خاص در دستورکار دارند چون هنوز تکلیف 69 کرسی مجلس مشخص نیست هر زمان نتیجه دو دوم انتخابات مشخص شود هر کدام از این دو شخصیت در می یابند که فضای غالب به چه سمت و سویی است.
انصاری یادآور شد: اصل برای اصلاح طلبان حاکمیت عقل، منطق و تدبیر در تصمیم گیری های مربوط به اداره کشور است هم آقای لاریجانی با حمایتی که از برجام و دولت داشت این رویکرد را دنبال می کند و هم آقای عارف که مورد وثوق تمام گرایش های اصلاح طلب است بنابراین در یک فضای منطقی منتخبان ملت انتخاب خواهند کرد.