گیرم فلان دولتِ فاسدِ وابسته‌ توخالیِ پوک با پول و دلار نفتی در فلان بیانیه، حزب‌الله را محکوم کند؛ به درک!

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، ایشان صبح چهارشنبه در دیدار اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان افزودند: شما هم در بهار عمر قرار دارید؛ از این بهار معنویت استفاده کنید. با یاد و ذکر خدا، استفاده از دعاها، تلاوت قرآن، نماز اول وقت، پرهیز از گناه و اخلاق نیک.
رهبر معظم انقلاب ادامه دادند: یکی از اساسی‌ترین انگیزه‌هایی که قدرت‌های استکباری را به صف‌آرایی علیه ما وادار کرد، این بود که یک کشوری بدون اینکه به قدرتی متکی باشد بتواند به عرصه فوق‌العاده حساس هسته‌ای دست پیدا کند.
حضرت آیت الله خامنه ای اضافه کردند: اگر به آنها رو بدهیم فردا سر مسائل زیست‌فناوری و نانو و مسائل علمی دیگر هم بازی درمی‌آورند و اشکال‌تراشی می‌کنند.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشتند: علیه حزب‌الله لبنان چقدر فعالیت تبلیغی و عملی کردند؛ درعین‌حال حزب‌الله پیکره رشید خود را در دنیای اسلام نشان می‌دهد. گیرم فلان دولتِ فاسدِ وابسته‌ توخالیِ پوک با پول و دلار نفتی در فلان بیانیه، حزب‌الله را محکوم کند؛ به درک! چه اهمیتی دارد! حزب‌الله و جوانان آن مثل خورشید می‌درخشند و مایه‌ افتخار دنیای اسلام هستند.
در ابتدای این دیدار دو نفر از دانش‌آموزان به بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند و حجت‌الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری نماینده‌ ولیّ‌فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور به ارائه‌ گزارشی از فعالیت‌های صورت‌گرفته و برنامه‌های پیش رو پرداخت.