وزیرکشور حمله به میرمحمود موسوی را از جنس زورگیری دانست و گفت که دستور پیگیری صادر شده است

درحالی که شب گذشته اخباری مبنی بر حمله به میرمحمود موسوی (برادر میرحسین موسوی) در فضای مجازی منتشر شده بود، وزیر کشور صبح امروز به آن واکنش نشان داد. در اخبار اولیه که منتشر شده است، گفته شده که میرمحمود موسوی که از کارمندان وزارتخارجه ایران است، مورد حمله قرار گرفته و البته این چندمین بار است که به او حمله شده است. اما وزیر کشور این موارد را تایید نکرده است. رحمانی فضلی گفته که خود او نیز این خبر را از فضای مجازی دریافت کرده است. وزیر کشور همچنین از پیگیری حادثه سوءقصد به میرمحمود موسوی از سوی پلیس خبر داد.

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه همایش فرماندهان نیروی انتظامی با حضور در جمع خبرنگاران درباره اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر سوءقصد به میرمحمود موسوی از کارمندان وزارت امور خارجه خاطرنشان می‌کند: بنده هم این موضوع را در فضای مجازی شنیده‌ام که از فرمانده نیروی انتظامی پرس‌وجو کردم، گفتند که قبلا موردی از سوءقصد به این فرد گزارش نشده است. وی ادامه داد: در هر صورت دستور پیگیری از سوی پلیس در این مورد داده شده است.

در اخبار منتشر شده گفته شده بود که این چندمین بار است که به میرمحمود موسوی حمله شده، اما این بار شدت جراحات تا حدی بوده که او را روانه بیمارستان کرده و جراحات وارده به گردن وی زیاد گزارش شده است.

رحمانی فضلی با بیان این‌که «این‌طور اتفاقات به طور روزانه برای افراد مختلف رخ داده می‌شود»، اظهار کرد: طبق برآوردهای اولیه این موضوع از نوع زورگیری بوده و قصد خاصی پشت آن نبوده اما قصد پیگیری و برخورد با عاملان داده شده است.

وزیر کشور درباره اقدام برای تامین سرمایه‌گذاری در سال اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: بستر فعالیت‌های اقتصادی امنیت است و ما باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهیم که خوشبختانه هماهنگی‌های خوبی در این زمینه انجام شده و تمام تلاش ما از ظرفیت‌های نیروی انتظامی برای ایجاد ثبات و امنیت است.