بعد از آنکه کانال دیده‌بان دولت خبر از تشکیل ستاد #احمدی_نژاد داد و مسئولین این ستاد را معرفی کرد ، محمد علی جوانفکر از یاران احمدی‌نژاد در کانال شخصی خود در تلگرام آن را تکذیب کرد.

بعد از آنکه کانال دیده‌بان دولت خبر از تشکیل ستاد #احمدی_نژاد داد و مسئولین این ستاد را معرفی کرد ، محمد علی جوانفکر از یاران احمدی‌نژاد در کانال شخصی خود در تلگرام آن را تکذیب کرد و نوشت :

در شبکه های اجتماعی و کانالهای تلگرامی یک خبر ساختگی و دروغین در خصوص ساماندهی ستاد انتخاباتی دکتر احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور سابق انتشار یافته و أسامی برخی افراد نیز به عنوان مسئولین بخش های مختلف ستاد کذایی در آن آورده شده و ادعا گردیده که آقای احمدی نژاد بعد از مدت‌ها سکوت سیاسی، با هدف شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سفرهای استانی خود را شروع کرده است.
هدف از این دروغ پردازی که محصول اتاق های توطئه اصلاح طلبان و حامیان دولت کنونی است، إلقاء این شبهه به اذهان عمومی است که دکتر احمدی نژاد زودتر از دیگران وارد عرصه فعالیت های انتخاباتی شده و سفرهای ایشان نیز جنبه انتخاباتی دارد. این در حالیست که ایشان هیچ برنامه ای برای انتخابات ندارند و سفرهایی که به برخی از شهرها انجام می دهند ، اولا سفر أستانی نیست ثانیا صرفا با هدف بازخوانی خط امام و تبیین آرمانهای انقلاب انجام می شود.
ضمنا از عنوان " دیده بان رسانه ای دولت" نیز در این خبرسازی استفاده شده که تا کنون هیچ واکنشی از طرف دولت کنونی مبنی بر رد یا تایید این ادعا را به دنبال نداشته است .