فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی آغاز ماه رمضان را تبریک گفت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی آغاز ماه رمضان را تبریک گفت.

متن پیام امیر دریادار حبیب الله سیاری به شرح زیر است:

«رمضان، ماه بهار قرآن و شور و شوق دلها به فیض سحرگاهان و بازگشت فطرت ناب انسان به سوی خدای سبحان بر همه دریادلان ولایت‌مدار و روزه دار مبارک باد.

اکنون که خداوند رحمان و رحیم، در ماه عبادت و شست وشوی جان درنهر پاک رمضان و ماه ضیافت‌الله به بندگان خود اجازه داده است تا در روزها و شبهای این ماه، در سحرها و افطارهایش، در شبهای قدر و مناجات‌هایش و در لحظه لحظه اوقاتش، نزد حضرت او گرد آیند و بر خوان کرم او بنشینند و ادب بندگی بجای آرند، برهمه‌ی ماست که با تمام وجود این ماه را عزیز داریم و از این فرصت بی‌نظیر بهره کامل ببریم چرا که درک صحیح از ماه مبارک رمضان، زمینه و موجبات به دست آوردن مواهب و برکات الهی و هدایا و عطایای ربانی در این ماه را فراهم می‌نماید. ماه مبارک رمضان، ‌جان‌ها را به وجد آورده و محیطی سرشار از نشاط و معنویت می‌آفریند. عده زیادی نیز به غفران الهی نایل می‌شوند. در این ماه آسمانی است که هاتفی ملکوتی، پیروزمندان میدان جهاد اکبر را به دریافت پاداششان فرا می‏خواند، پاداشی فراتر از پاداش‌های خاکی و غیرقابل مقایسه با هدایای مادی و زمینی.

فرارسیدن این ماه شریف و گرامی را که افضل همه ماه‌هاست به تمامی همرزمان و دریادلان ساعی، پرتلاش و ولایت‌مدار نیروی دریایی که همواره با ایمان و تدین پرشور، تقرب به آستان الهی را اصلی‌ترین هدف خود می‌دانند، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همه همرزمان عزیزم، آرزوی سلامتی و سعادت و توفیق پیمودن راه نورانی آل طه(س) و توفیق دفاع از حریم قرآن و ولایت و پاسداری از ارزشهای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین پیشرفت روزافزون نیروی دریایی راهبردی را تحت عنایت حضرت ولی عصر(عج) و زعامت فرماندهی معظم کل قوا خواستارم و از رب جلیل مسئلت می‌نمایم که لحظات این ماه را برای همه ما از بهترین لحظه‌ها قرار دهد و دل و جانمان را آکنده از بهار معنوی قرآن گرداند و توفیق رهروی راه ولایت و سفره نشینی خوان حضرت دوست را بر ما عنایت فرماید . بارالها از تو می‏طلبیم آنچه بندگان شایسته‌‏ات از تو خواستند و به تو پناه مییبریم از آنچه بندگان خالصت‏ به تو پناه بردند.

و در پایان دعای امام حسین(ع) را که به اطرافیان خود در ماه رمضان سفارش می‌فرمود زمزمه می‌کنیم:

"ای خدای بزرگ اکنون که در آستانه‌ی ماه مهمانیت اقامت گزیده‌ایم، بخشش، احسان و نیکی تو را خواهانیم، پس بر ما منت گذار و ما را ناامید مگردان، زیرا تو از ما و کسانی که به این کار امر شده‏اند، به این مطلب شایسته‏تری. خدایا مرا اکرام کن و از عطایای خود بهره‏مند ساز." آمین

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار دکتر حبیب الله سیاری»