شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیرکل حراست سازمان صداوسیما به این سازمان بازخواهد گشت

به گزارش مثلث انلاین آنطور که شنیده شده است قرار است سیدعباس فاطمی به پست ریاست مرکز حراست صداوسیما بازگردد. اواخر دوره ریاست عزت الله ضرغامی بر صداوسیما بود که او به عنوان رئیس مرکز حراست منصوب شد. از تیرماه 93 تا آبانماه همان سال مدت خدمت او در سازمان صداوسیما بود و با آمدن سرافراز به سازمان فرد دیگری جایگزین او شد.

براساس این شنیده سید عباس فاطمی که در زمان ریاست سید عزت‌الله ضرغامی به مدت پنج ماه عهده دار ریاست مرکز حراست صدا و سیما شده بود،دوباره تحت همین عنوان به رسانه ملی باز خواهد گشت.

با آمدن سرافراز به صداوسیما یکی از اولین انتصاباتش تغییر مدیر حراست سازمان بود. سرافراز «سادات زهرایی» را از اعضای سپاه ولی‌امر و همچنین سپاه قدس بود به این سمت برگزیده بود. سرافراز مدتی است که با ایجاد مشکلات و مسائلی از سازمان صداوسیما استعفا داد و از این سازمان جدا شد. حالا دکترعلی‌عسگری این سمت را برعهده دارد و شنیده می شود قرار است فاطمی نویس به این سازمان بازگردد.

سید عباس فاطمی نویسی نویسنده کتابهایی چون، زندگی و مرگ جهان پهلوان تختی در آینه اسناد، شعبان جعفری در آینه اسناد، کالبد شکافی یک رویداد (دلایل عزل آیت الله منتظری در سال 1368)، انجمن حجتیه گذشته، حال و آینده، استراتژی آمریکا در خلیج فارس و...است و چند مجموعه تلویزیونی را تهیه کنندگی کرده است.