مجادله عجیبی میان صادق خرازی و علی اکبرجوانفکر در گرفته است.

مثلث آنلاین-مجادله عجیبی میان صادق خرازی و علی اکبرجوانفکر در گرفته است.
به گزارش مثلث آنلاین ماجرا از این قرار است که صادق خرازی در اولین همایش تشکیلاتی حزب ندا چنین گفته بود: ما نمی توانیم وسط بازی کنیم. گذشت آن زمانی که با ادبیات بخواهیم جامعه را فریب دهیم زیرا مردم ما را رصد می کنند. نمی توانیم با مبانی تند وغیر ارزشی که برخی مدعیان اصولگرایی داعیه آن را دارند تفاهم کنیم.
وی گفت: ندا تمام تلاش خود را می کند که انحراف از کشور رخت بربندد و این انحراف را در وجود احمدی نژادیسم به عنوان یک فرهنگ می بیند. ما می خواهیم که خط انحراف از کشور برود ولو خون بخواهد.
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان تصریح کرد: بسیاری از فضیلت های جامعه توسط این جریان فکری ضربه خورده است و باید در مقابل تفکری که بخواهد این چنین در جامعه رشد بکند بیداری کرد.
وی گفت: مهمترین نقش ما عبور از هم نیست بلکه باید تفکر انحرافی و تفکر کسانی که باور به مبانی رهبری دارند را از یکدیگر تفکیک و مشخص کنیم.
خرازی گفت: برخی به نام دین، دین و امان مردم را ستاندند. یکی از گامهای ما در انتخابات این است که تکلیف خود را و جامعه را با این انحراف مشخص کنیم.
وی مهمترین قدرت ندا را تاثیرگذاری در جامعه دانست و گفت: نباید تنها منتظر به قدرت رسیدن باشیم، امروز نیروهای ندا در استانها لایق مدیریت هستند و ظرفیت های بسیار بزرگی دارند و گفتمان ندا که همان گفتمان اصلاحات است گفتمان اصیل انقلاب است.
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه ما از دولت به صورت مشروط حمایت می کنیم، افزود: ما این دولت را اصلاح طلب نمی دانیم اما معتقدیم گامهای دولت در بستر داخلی گامهای مهمی است که هر جریانی که به قدرت می رسید چاره ای جز حرکت در آن نداشتیم.
اما از احمدی نژادی ها هم این صادق خرازی بود که جواب صادق خرازی را داد که متن آن به شرح زیر می باشد:
آقای صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفته است که ندا تمام تلاش خود را می کند تا انحراف از کشور رخت بربندد و این انحراف را در وجود احمدی‌نژادیسم به عنوان یک فرهنگ می‌بیند. ما می‌خواهیم که خط انحراف از کشور برود ولو خون بخواهد.
این اظهارات آقای خرازی کلید واژه هایی دارد که باید به درستی تبیین شود.
"انحراف" - "احمدی نژادیسم" - "فرهنگ احمدی نژادیسم" و همچنین "خون" کلید واژه هایی هستند که باید به درستی مورد بازخوانی قرار گیرند تا انگاره های ذهنی رئیس شورای مرکزی حزب تازه تاسیس ندای ایرانیان برهمگان روشن شود.
"انحراف" ، در قالب یک مفهوم سیاسی ، محصول تلاش عناصر گرد آمده در اتاق فکر تحت مدیریت آقای هاشمی رفسنجانی در پنج سال پیش است که با استفاده از شبکه سیاسی ، تبلیغاتی و مذهبی تحت نفوذ وی ، در فضاهای سیاسی ، فکری و مذهبی توزیع و منتشر گردید. این اقدام اندکی پس از آن صورت گرفت که شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی در مصاحبه با فاکس نیوز گفته بود: احمدی نژاد در کشورش به عنوان یک قهرمان فرهنگی پذیرفته شده است و ما باید وضعیتی به وجود بیاوریم که در آن، بودن با احمدی نژاد به یک ننگ تبدیل شود.
"انحراف" ، به اندازه کافی دارای بار منفی است تا آنجا که وقتی هاشمی رفسنجانی و جریان سیاسی و تبلیغاتی مرتبط با او ، آن را به دکتر احمدی نژاد و همکارانش نسبت داد، حتی خود را بی نیاز از تبیین مفهوم انحراف دانستند و بسیاری از عناصر صادق اما ساده اندیش نیز بدون تامل و تعمق در باره دست ها و مقاصد پلید پشت صحنه ، به بازیچه هایی فعال در خدمت منویات تولید کنندگان آن تبدیل شدند.
حاصل این تلاش خباثت آمیز ، خلق یک موجود غیرواقعی و به ظاهر خطرناک به نام "جریان انحرافی" بود. مترسکی که از یک سو دستگاه های نظارتی را به جان دولت دهم انداخت و از سوی دیگر ، در انتخابات مجلس نهم ، به مستمسک بلامنازع شورای نگهبان برای رد صلاحیت همه نامزدهایی تبدیل شد که به نحوی در دولت کار و تلاش دکتر احمدی نژاد منشاء خدمت به آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی بودند.
محمد رضا باهنر نایب رئیس همیشگی مجلس و دستور دهنده توزیع پول میان نامزدهای به اصطلاح اصولگرا در ماجرای پرونده آقای رحیمی، چنین ادعا کرد: حساسیت‌ها در مورد جریان انحرافی بالا بود و مسوولین، شورای نگهبان و گروه‌های سیاسی تلاش داشتند تا آنها را شناسایی کرده و برخورد کنند. برخورد بسیار قاطعی نیز با آنها شد، به صورتی که فکر نمی‌کنم در مجلس نهم افرادی حضور داشته باشند که وابسته به جریان انحرافی باشند!!
به این ترتیب ، مدعیان اصولگرایی به ابزاری قطعی برای ایجاد خوف و هراس از این مترسک دست ساز هاشمی رفسنجانی تبدیل شدند، تا آنجا که امروز، پذیرفتن این خطای روشن استراتژیک را به مثابه سرکشیدن جام زهر تلقی می کنند و برای فرار از یک مرگ سیاسی ، آشکارا ترجیح می دهند به مثابه طبالانی مبتلا به جهل و جنون، همچنان بر همان طبلی بکوبند که همگان می دانند توخالی است .
"احمدی نژادیسم" واژه ای نامانوس در فرهنگ سیاسی ایران است زیرا نه خود دکتر احمدی نژاد و نه حامیان وی معتقد به آن نیستند. کاملا روشن است که رئیس جمهور سابق با تکیه بر تفکر انقلاب اسلامی و اندیشه های ناب امام خمینی(ره)، موفق شد در یک دوره هشت ساله منشاء انجام کارهایی بزرگ و خدماتی درخشان و بینظیر به ملت ایران شود و این حقیقت یک باردیگر تجلی یافت که با تکیه بر اندیشه های انقلابی و ارزشی ، دستاوردهای بزرگ و افتخار آمیز در عرصه های داخلی ، منطقه ای و جهانی نصیب ملت عزیز ایران می شود. آمریکا ، رژیم صهیونیستی و عناصر واداده ای مانند آقای صادق خرازی ، به عجز خویش برای مقابله با تفکر انقلابی و اندیشه های امام خمینی(ره) واقف هستند لذا با خلق واژه "احمدی نژادیسم" می خواهند چنین وانمود کنند که هدف آنها نه ضدیت با تفکر امام و انقلاب ، بلکه مقابله با تفکر یک نفر به نام احمدی نژاد است!!
دکتر احمدی نژاد در هشت سال ریاست جمهوری خود همه رشته های دشمنان ملت ایران را پنبه کرد و سیاست های پیچیده آنها را در دهه های اخیر به هم ریخت . در دوره او و در پرتو تلاشهای هوشمندانه اش بود که قیمت نفت به ارزش واقعی خود نزدیک شد و درامدهای بیشتری نصیب ملت ایران گردید، ایران به یک کشور هسته ای تبدیل شد، در فضا حضور پیدا کرد، پیشرفت های مستمر علمی، ایران را در مقام اول قرار داد، سیاست های منطقه ای آمریکا ، انگلیس و رژیم فاسد اسرائیل با بن بست مواجه شد، دکتر احمدی نژاد محبوبیتی جهانی یافت و اجرای سیاست های موفق اقتصادی در کشور از جمله قانون هدفمند سازی یارانه ها ، آوازه جهانی پیدا کرد. این رویدادها و انبوهی از دستاوردهای گوناگون ، گویای این حقیقت است که ملت ایران در سایه انتخاب یک رئیس جمهور انقلابی و ارزشی و صد البته بسیار هوشمند، می تواند در رفاه و امنیت بیشتر زندگی می کند و به ایرانی بودن خویش ببالد.
این حقیقت ، آنقدر روشن و گویاست که دستگاههای تبلیغاتی دشمن و عوامل داخلی او قادر به کتمان و پنهان سازی آن از پیش چشم مردم نیستند و به رغم تمامی تلاش های صورت گرفته توسط عوامل داخلی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی ، شاهد شکل گیری یک مطالبه روز افزون ملی برای بازگرداندن دکتر احمدی نژاد به عرصه مدیریت عالی اجرایی کشور هستیم.
"فرهنگ احمدی نژادیسم" یک واژه بی پایه و اساس است که هدف از خلق آن نه فقط برخورد با دکتر احمدی نژاد ، بلکه با هر کسی است که مطالباتی برپایه تفکر انقلاب اسلامی و ارزشهای آن دارد.
فرهنگ مورد نظر دکتر احمدی نژاد چیزی جز فرهنگ انقلابی و ارزشی نیست . به رسمیت شناختن حق مردم به عنوان صاحبان اصلی کشور و جهت دادن به تمامی برنامه های کشور برپایه توانمند سازی مالی و اقتصادی مردم از خصوصیات این فرهنگ است و این امر در تضاد با منافع نامشروع کسانی قرار دارد که خود را قومی برتر و صاحب اصلی کشور قلمداد می کنند.
در این فرهنگ است که مردم عزیز و محترم شمرده می شوند و رئیس جمهور خود را نوکر و خادم مردم می داند. دولت غمخوار و همراه آنان است و سیاست هایش را با خواسته هاو نیازهای واقعی مردم همسو می کند. آشکارا چنین به نظر می رسد که دشمنان ملت ایران و عوامل داخلی آنها قصد دارند با مستمسک قرار دادن مفهومی به نام فرهنگ احمدی نژادیسم، به زدودن ارزشهای انقلاب اسلامی از زندگی مردم و جلوگیری از احیای مجدد فرهنگ مطالبه گری در میان آنان بپردازند.
"خون" کلید واژه دیگری از سخنان آقای صادق خرازی است. او گفته است که باید با گرایش روز افزون جامعه به احمدی نژاد مقابله کرد ولو خون بخواهد.
ابراز چنین سخنانی از سوی یک مقام حزبی و سیاسی در هر کشور دمکراتیکی با تبعات سنگین سیاسی و قضایی ، از جمله سلب صلاحیت سیاسی آن فرد مواجه می شود و در حیرتم که چگونه دستگاههای نظارتی ایران نسبت به این سخنان تحریک آمیز و خطرناک، سکوت اختیار کرده و هیچ واکنشی نشان نداده است؟
چنین به نظر می رسد که نگاه آقای صادق خرازی به صحنه سیاسی ایران بیش از هرچیز متوجه رفتار وحشیانه و جنایتکارانه مشتی خس و خاشاک در روزها و ماههای پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ است که با اردو کشی سیاسی در خیابانها ، دهها تن از مردم و نیروهای بسیجی و انتظامی را به خاک و خون کشیدند.
هیچ کس تردید ندارد که هدف اصلی میرحسین موسوی ، تصاحب کرسی ریاست جمهوری از طریق شرکت در رقابت های سالم انتخاباتی نبود. او در همکاری و همفکری نزدیک با هاشمی و خاتمی قصد داشت به هر قیمت ممکن و حتی به آشوب کشیدن کشور، دکتر احمدی نژاد را از قدرت به زیر بکشد و پاشنه آشیل آنها نیز همین هدفگذاری شوم بود. موسوی اگر برای اثبات خود و نه برای نفی دکتر احمدی نژاد تلاش می کرد ، شاید موفقیت بیشتری به دست می آورد. خدای بزرگ ناظر بر همه امور عالم است و مکر او قوی تر از مکر کسانی است که خدا را از معادلات خود کنار گذاشته اند.
آقای صادق خرازی می داند که سال ۱۳۹۶می تواند با درس بزرگی برای صاحبان زر و زور توام باشد. درسی که در نتیجه آن مردم به طور واقعی بر سرنوشت خویش حاکم خواهند شد و دشمنان قسم خورده این ملت نیز تودهنی سختی خواهند خورد. هرچند خرازی وهمفکران او در گروهک ندا، کوچکتر از آن هستند که برای مردم خط و نشان خونین بکشند اما این سخنان محکی برای آن است که نشان دهد آیا دستگاههای نظارتی ما خود را به خواب زده اند یا آنکه در غفلتی ناخواسته به سر می برند؟!!