سخنرانی روز گذشته محمود احمدی‌نژاد در نارمک، بدون حاشیه نبود و آنطور که برخی رسانه‌ها نوشته‌اند، چندبار با واکنش منفی برخی حاضران مواجه شد.

سخنرانی روز گذشته محمود احمدی‌نژاد در نارمک، بدون حاشیه نبود و آنطور که برخی رسانه‌ها نوشته‌اند، چندبار با واکنش منفی برخی حاضران مواجه شد.

محمود احمدی‌نژاد در مسجد جامع نارمک سخنرانی کرد، از عدالت و عدل علی (ع) سخن گفت، با ادبیات همیشگی‌اش از مردم پرسید «آیا شخصی هست که خسته باشد؟» و با همان ادبیات، باراک اوباما را کم‌ارزش‌تر از پشه خواند.

صحبت‌های وی درباره عدل و عدالت با واکنش منفی برخی از حاضران مواجه شد و با وجود اعتراض برخی از هواداران احمدی‌نژاد، این اعتراضات ادامه داشته است.

یکی از افراد حاضر در محوطه مسجد جامع نارمک نسبت به سخنان احمدی‌نژاد واکنش نشان داد و گفت: اگر حضرت علی(ع) دغدغه‌اش مسکن مردم بود، چرا تو با ساخت‌وساز مسکن مهر مردم را بدبخت‌تر از قبل کردی؟

در این میان برخی از طرفداران احمدی‌نژاد به سخنان فرد معترض، اعتراض کردند و مانع از ادامه حرف‌های وی در داخل محوطه مسجد جامع نارمک شدند. اما شخص معترض حریف طرفداران احمدی‌نژاد شد و گفت: مثال‌های آقای احمدی‌نژاد مانند این است که خود را با حضرت علی(ع) هم‌تراز و یکی می‌داند. گویی وی حضرت علی(ع) است.

بخش‌هایی که احمدی‌نژاد از عدالت سخن می‌گفت عموماً با واکنش حاضران مواجه می‌شد. یکی از افراد از داخل محوطه مسجد جامع نارمک، خطاب به احمدی‌نژاد گفت: 8 سال رئیس‌جمهور بودی و عدالتت را دیدیم، دیگر تو سخن از عدالت نگو. سهام عدالتت را هم دیدیم که چگونه میان مردم توزیع کردی.

نکته جالب توجه در مراسم روز دوشنبه در مسجد جامع نارمک این بود که فضای فوق امنیتی در خیابان سمنگان و خیابان چمن غربی سنگینی می‌کرد و تعجب همه رهگذران را برانگیخته بود.