تاریکخانه‌های جاسوس پرور عموسام به گمان باطل خود، برای هر دری در نظام جمهوری اسلامی، کلیدی ساخته‌اند.

پایگاه خبری انصارحزب‌الله نوشت: تاریکخانه‌های جاسوس پرور عموسام به گمان باطل خود، برای هر دری در نظام جمهوری اسلامی، کلیدی ساخته‌اند. سرنوشت سیاه و تراژیک مدعیان اصلاحات، عمدتاً با تر و خشک کردن یک جاسوس لیبرال به نام «ریچارد رورتی» به رویارویی و براندازی حکومت اسلامی در سال ۸۸ کشید.

باند انحرافی رسوا شده در دولت انقلابی احمدی‌نژاد نیز با نظریه‌سازی «ریچارد فرای» معدوم، کار احمدی‌نژاد را به قهر و انزوا از نظام اسلامی کشاند. همان احمدی‌نژادی که با شعارهای امام و نظام آغاز کرده بود و در دولت اول، خوش درخشید و منشأ خدمات بی‌نظیر به مردم و مکتب شد. امّا رفته رفته در دولت دوم خود در دام ملّی‌گرایی القاء شده از سوی «شیعیان ریچارد فرایِ جاسوس» به خاک سیاه نشانده شد و کشور را دو دستی به دنباله‌های جریان لیبرالی رفسنجانی تقدیم کرد.

آزمندی عناصر همین باند نفوذی، به نام دولت احمدی‌نژاد با دزدی از بیت‌المال مسلمین به هنرپیشه‌های معلوم‌الحال بذل و بخشش کردند، به طمع گرفتن چند عکس دورهمی برای گدایی رأی از خاکستری‌ها.

عناصر بی‌نام و نشان همان باند انحرافی، اینک در کمتر از یک سال مانده به انتخابات ریاست جمهوری با تکرار همان رویه وارد میدان شده و به بهانه نهی از منکر یالثارات نسبت به برخی هنرمندان بی‌مبالات شرکت کننده در جشن حافظ، انصارحزب‌الله را آماج اهانت و نسبت‌های نخ‌نما و سوخته قرار داده‌اند که شلتاق‌های مأیوسانه‌شان بی‌نیاز از شرح و در فضای مجازیِ بی در و پیکر مشهود است. با منطق شخص نادانی که «حسن و حسین را دختران معاویه» می‌پنداشت!