مثلث آنلاین ؛ آیا خود رییس صدا وسیما یا مدیر شبکه خبر ، خبر دارند که در پخش چه می گذرد ؟ ا

مثلث آنلاین : کسی نه در ایران و نه تقریبا در دنیا دیگر شکی ندارد که داعش و دیگر همزادهایش گروه های تروریستی هستند که بویی از انسانیت نبرده اند .
این را اگر غربی ها هم شک داشتند حالا با انفجارها اقدامات تروریستی این گروهک های تکفیری در کشورهای اروپایی دیگر جای هیچ شبهه ای هم برای آنها باقی نمانده است .
حالا چرا این را نوشتیم :
صدا و سیما چند روزی است یک کلیپ از ذبح یک نوجوان مظلوم توسط این گروه های تروریستی را به نوبت های فاصله نیم ساعته پشت سر هم پخش می کند . کلیپی که یکبار دیدنش اشک از دیدگان جاری می کند و قلب هر آدمی را تا حد سکته به درد می آورد . کودک التماس می کند که به جای بریدن سرش با گلوله خلاصش کنند .
سوال این جاست که هدف از پخش پی در پی این کلیپ چیست ؟
آیا خود رییس صدا وسیما یا مدیر شبکه خبر که هر دو از کارشناسان خوب و ارشد رسانه هستند خبر دارند که در پخش چه می گذرد ؟ اگر خبر دارند آیا علت پخش پی در پی این کلیپ را هم می دانند ؟ اگر می دانند آیا خودشان این علت را با همه حواش اش و آثاری که بر جای خواهد گذاشت درک کرده اند ؟
در همین صدا و سیمای خودمان بارها مجموعه هایی از رشادت های مدافعان حرم که اجرشان با سید و سالار شیهدان است پخش شده ؛ مجموعه هایی که نشان می دهد چگونه ایرانی ها و لبنانی ها و افغان های آزاده و مومن به کمک مظلومین سوریه و عراق رفته و با ستم و ظلم و تروریسم که حتما ریشه اش را می توان در آستین غرب و ایادی عربی اش (آل سعود و آل خلیفه) یافت مبارزه می کنند .
به نظر پخش این مجموعه ها بیشتر به ما و جامعه ما کمک می کند تا نشان دادن پی در پی ذبح سر یک نوجوان مظلوم .
آقای صدا و سیما لطفا دیگر این کلیپ را پخش نکن.