مؤتلفه در جلسات همگرایی اصولگرایان شرکت می‌کند اما جمع‌بندی ما این است که در انتخابات آتی با نامزد حزب حضور پیدا کند.

رئیس شورای انتخابات حزب مؤتلفه گفت: حزب مؤتلفه اسلامی در جلسات همگرایی اصولگرایان شرکت می‌کند اما جمع‌بندی ما این است که در انتخابات آتی با نامزد حزب موتلفه حضور پیدا کند.
صالح اسکندری معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به برگزاری دومین جلسه شورای انتخابات حزب مؤتلفه اظهار داشت: امشب در جلسه شورای انتخابات در خصوص طراحی پنج گام تا انتخابات 96 و نیز ارزیابی وضعیت موجود و بررسی فعالیت‌های انتخاباتی نامزدهای احتمالی و شاخص‌های رئیس‌جمهور تراز نظام بحث‌ خواهد شد.

*به‌زودی به بررسی مصادیق ورود می‌کنیم

اسکندری با اشاره به پیگیری مباحث کارشناسی در کمیته‌های تخصصی و آینده‌پژوهی در این زمینه تصریح کرد: اعضای شورای انتخابات درباره این مسائل نظرات خود را مطرح و جمع‌بندی می‌کنند و ورود به بحث مصادیق نیز از گام‌های بعدی است که به زودی به آن وارد خواهیم شد.

رئیس شورای انتخابات حزب مؤتلفه با بیان اینکه ستاد انتخابات حزب پس از تعیین مصادیق فعالیت خود را شروع می‌کند، یادآور شد: ما جلسات مشترکی بین ستاد و شورای انتخابات خواهیم داشت و حزب مؤتلفه در این دوره به دنبال بررسی شاخص‌های کارگزار تراز نظام است تا بتواند برنامه جامعی برای حرکت کشور ارائه کند.

وی با بیان اینکه معرفی نامزد حزبی از سوی مؤتلفه به معنای عدم همگرایی با مجموعه نیروهای انقلاب و مجموعه اصولگرایان نیست، خاطرنشان کرد: مؤتلفه در جلسات همگرایی اصولگرایان شرکت می‌کند اما جمع‌بندی ما این است که در انتخابات آتی با نامزد حزب موتلفه حضور پیدا کند.

اسکندری تصریح کرد: تجربه مردم سالاری نشان داده احزابی که فعالیت حرفه‌ای می‌کنند به مردم پاسخگو هستند و حزب مؤتلفه نیز شروع کننده این حرکت رو به جلو در عرصه سیاسی کشور خواهد بود.