محمود عباس، جزو همان عرب‌های سکولار است که در مواقعی هم به آرمان فلسطین خیانت کرده که بر همگان آشکار است.

یونسی گفته است :

برجام
امریکا و اسراییل تلاش می‌کنند از اهرم‌ها و نفوذ یکجانبه خود استفاده کنند تا آثار برجام به حداقل برسد. امروز ما در چنین وضعیتی قرار داریم. امریکایی‌ها و به ویژه جناح تندرو و جمهوریخواهان تلاش می‌کنند این فشارها را در چند جهت تشدید کنند از جمله با حمایت از ترامپ که یک دیوانه سیاسی است.

حمایت سعودی‌ها از سازمان مجاهدین خلق
این اتفاق‌ها هم در راستای خواست اسراییل است. در واقع یک مدیریت اسراییلی در کار است. سابقا خیلی از این کشورها مخفیانه از گروه‌های با ماهیت تروریستی و معاند نظام جمهوری اسلامی حمایت می‌کردند اما حالا پرده‌ها افتاده است و همه‌چیز علنی شده است

محمود عباس...
این دیدار تاثیری بر سیاست‌های ما در قبال فلسطین نخواهد گذاشت. در واقع حمایت ما از فلسطین به خاطر جریان‌های سیاسی یا دولت‌های حاکم بر آنها نیست بلکه به خاطر مظلومیت مردم این کشور و نقش قدس در جهان اسلام و همچنین مخالفت با اشغالگری است.

➖محمود عباس، جزو همان عرب‌های سکولار است که در مواقعی هم به آرمان فلسطین خیانت کرده که بر همگان آشکار است. این حرکت عباس، نشان داد که از حداقل فهم و درک سیاسی هم محروم است!

عربستان
بحران پیش آمده در منطقه میان ما و عربستان هم به زیان سعودی‌هاست و هم البته به زیان ما و جهان اسلام است. بی‌شک جمهوری اسلامی نمی‌خواهد با هیچ کشور مسلمانی در منطقه دشمنی داشته باشد به ویژه با کشور مسلمان تاثیرگذاری که مرکز وحی شمرده می‌شود، ارزش دینی برای ما دارد و به نوعی پایتخت جهان اسلام محسوب می‌شود. در واقع این تنها موضوعی است که عربستان می‌تواند به آن افتخار کند. به بیان دیگر عربستان فاقد مولفه‌های قدرت در منطقه است و هرگز نمی‌تواند در زمره کشورهای مقتدر منطقه قرا بگیرد